• Relácie
  • Na nože
  • Vyrazili sme na kontrolu reštaurácií z Na nože: Tomáš Tarr priniesol aj ružu!

Vyrazili sme na kontrolu reštaurácií z Na nože: Tomáš Tarr priniesol aj ružu!

Vyrazili sme na kontrolu reštaurácií z Na nože: Tomáš Tarr priniesol aj ružu!

Pozrieme sa, ako sa darí podnikom z 3. série obľúbenej šou, do Pizza Pub Tank v Banskej Bystrici sme zobrali bývalého ženícha z Ruže pre nevestu.

Tretia séria kulinárskej šou Na nože je za nami a dvanásť premiérových epizód znova búralo rekordy sledovanosti. Misia šéfkuchára Martina Nováka bola aj tentoraz náročná, ale úspešná a diváci boli svedkami množstva emotívnych momentov a veľkých zmien. Od nakrúcania už prešiel určitý čas a my sme sa vybrali skontrolovať, ako sa reštauráciám darí, čo majú nové, ale predovšetkým nás zaujímalo, ako varia! Na návštevy reštaurácií sme nevyrazili sami, vždy sme so sebou zobrali známeho hosťa.

Galéria

​Naším prvým cieľom bola reštaurácia Pizza Pub Tank v Banskej Bystrici, ktorú prevádzkuje Marcela spolu s rodinou. Na ochutnávku sme zobrali ženícha z prvej série Ruže pre nevestu Tomáša Tarra. A bolo to veľmi šťastné rozhodnutie, pretože Marcela je veľkým fanúšikom tejto šou. Objednali sme si toho naozaj veľa, ale zabojovali sme statočne a zjedli všetko! Pretože všetky jedlá boli jednoducho výborné. Čo všetko sme ochutnali a čo majú v podniku nové, sa dozviete z priloženého videa. Na záver v ňom nájdete aj bonus v podobe totálne zúfalého redaktora.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie