Neželaná nevesta II.: 113. a 114. epizóda

Neželaná nevesta II.: 113. a 114. epizóda

Ademov a Güneşin plán zosobášiť sa v úplnej tajnosti nevyjde. Našťastie! Nemajú totiž ani len svedkov...

Siren (Defne Samyeli) zjavne nechápe vážnosť Esminho (İpek Bilgin) stavu, inak by sa do vily nevrátila. Takto však, žiaľ, u nej nechtiac vyprovokuje ďalší záchvat! Adem (Fırat Tanış) a Güneş (Nihal Yalçın) zistia, že adoptovať si dievčatko, do ktorého sa obaja zaľúbili na prvý pohľad, bude o čosi ťažšie, ako dúfali. Našťastie Adem vie, ako nečakaný problém poľahky vyriešiť!

Dilara (Neslihan Arslan) si robí veľké starosti o Süreyyu (Aslı Enver). Ešteže Arya (Aylin Akpınar) a Mert (Anıl İlter) vedia, ako ju rozveseliť.

Láskavej Nurgül (Pelinsu Pir) puká srdce, keď sa zahĺbi do krásnych slov, ktoré jej milovaná pani Esma vo svojom denníku venovala svojej životnej láske (Tamer Levent). Süreyya už je na konci so silami...

Vďaka Dilare a Mertovi príde na smrť unavená Süreyya aspoň na malú chvíľku na iné, krajšie myšlienky. Ademov a Güneşin plán zosobášiť sa v úplnej tajnosti nevyjde. Našťastie! Nemajú totiž ani len svedkov – čo však je problém, ktorý sa vďaka Fikretovej (Salih Bademci) vrodenej zvedavosti rýchlo vyrieši, k veľkej radosti milo prekvapených mladomanželov. Nuž a na oplátku sa zase Fikretovi s İpek (Dilara Aksüyek) ako prvým dostane tej cti dozvedieť sa, prečo vlastne tá narýchlo spískaná svadba!

Nurgül nechtiac vytrhne milovanú pani Esmu z bubliny falošného bezpečia, v ktorej je jej drahý Garip ešte stále nažive. Süreyya, ktorá príde mamu rozveseliť, ju tak nájde v hroznom rozpoložení – zúfalo si praje zomrieť, pretože každý deň je pre ňu nepredstaviteľným utrpením. A keďže sama svoj život ukončiť nedokáže... Požiada nevestu, ktorej jedinej slepo verí, aby jej trápenie ukončila!

Nik zo rodiny si nevšimne aká je Süreyya zrazu vykoľajená. Teda, nik okrem Faruka (Özcan Deniz). No ani jemu sa, žiaľ, nepodarí vymámiť z nej strašnú pravdu...

Sledujte vo štvrtok, 24. marca, o 0.25!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie