Neželaná nevesta II.: 119. a 120. epizóda

Neželaná nevesta II.: 119. a 120. epizóda

Mert sa konečne rozhodne svoj rovnako ako v prvý deň krásny a láskyplný vzťah s Dilarou posunúť na ďalšiu úroveň.

Na poslednú rozlúčku so sultánkou Esmou (İpek Bilgin) nik v Burse nezabudne so konca svojich dní. Uctiť si jej pamiatku a vyjadriť rodine sústrasť prišli všetci, čo mali tú česť ju poznať – všetci, ktorých osudov sa táto výnimočná žena počas svojho života dotkla a zmenila ich k lepšiemu. Faruk (Özcan Deniz) sa veľmi snaží byť silný, no keď na mesto sadne noc a on osamie, hlboký žiaľ mu temer nedovolí dýchať. Útechu a silu plakať nachádza v maminej izbe, plnej jej vône a spomienok... Pocit obrovskej diery v srdci, ktorú nik nedokáže zaceliť, však mučí aj Adema (Fırat Tanış), ktorý v láskavej Esme stratil mamu, ktorou mu nenávisťou a pomstychtivosťou žijúca žena, ktorá ho priviedla na svet a vychovala, nikdy nedokázala byť. Zvládať nekonečný smútok a bolesť zo straty milovanej hlavy rodiny pomáha všetkým vo vile Boranovcov prítomnosť ostatných členov rodiny, pretože tak ako je šťastie ešte krajšie, tak je i žiaľ o niečo znesiteľnejší, keď sa oň máte s kým podeliť. Nečudo, že rodina dospeje k významnému rozhodnutiu týkajúcemu sa budúcnosti.

Psychologičku İdil (Tilbe Saran) teší, keď sa jej pacientom podarí odraziť sa od dna, nájsť si svoje miesto v spoločnosti a začať nový, šťastnejší život. A jedným z jej najvýraznejších profesných úspechov je objektívne Adem, z ktorého je dnes úplne iný človek, ako keď po prvý raz vkročil do jej ordinácie! Malú pozornosť na záver ich dnešného sedenia - ako poďakovanie za všetko, čo preňho urobila -, si preto rozhodne zaslúži. O sedem rokov neskôr je vila Boranovcov opäť plná lásky, smiechu a dobrej nálady. A, verte tomu alebo nie, býva v nej rovných 37 detí! Süreyya (Aslı Enver) je dnes uznávanou speváčkou, ktorej vystúpenia si jej najbližší nikdy nenechajú ujsť. V rodine však nie je jedinou celebritou!

Rodinná firma Boranovcov v spolupráci s Nadáciou Boranovcov a najnovšie i s Nadáciou Garipa Selimera (Tamer Levent) sa rozhodnú pre nečakaný krok, ktorým v pozitívnom slova zmysle všetkým vyrazia dych...

Faruk nikdy nebol šťastnejší ako teraz, keď mu radosť robia nielen jeho reštaurácia a úspešná manželka, na ktorú je právom veľmi hrdý, ale i dnes už dospelý syn Emir a rozkošná dcérka Yaz, ktorá rastie ako z vody a s ockom trávi každú voľnú chvíľku. Z İpek (Dilara Aksüyek) je dnes skúsená a ostrieľaná podnikateľka, ktorej najmilším klientom a najväčším, no nie jediným úspechom je jej švagriná Süreyya. Z Güneş (Nihal Yalçın) a Dilary (Neslihan Arslan) sú dnes dobré kamarátky. Senem (Neslihan Yeldan) a Akif (Fatih Koyunoğlu) sú právom hrdý na svojho syna Cihana, z ktorého sa už v detskom veku vykľul famózny hudobný virtuóz!

Aj keď si Süreyya svoj zaslúžený úspech užíva, rozhodne sa už nikdy viac neísť na také dlhé turné, ako to aktuálne. Už nikdy viac nechce byť tak dlho bez svojich najbližších. Už je to sedem rokov, čo sultánka Esma odišla na večnosť, no verná Nurgül (Pelinsu Pir) ju ešte i dnes každú chvíľu podvedome očakáva v kuchyni. Mert (Anıl İlter) sa konečne rozhodne svoj rovnako ako v prvý deň krásny a láskyplný vzťah s Dilarou posunúť na ďalšiu úroveň. Adem tvrdohlavo odmieta akceptovať, že tínedžerka Sude už viac nie je malé dievčatko a že istý Barış by jej mohol byť niečím viac, než len spolužiakom...

Aké by to bolo spomínanie na nezabudnuteľnú hlavu rodiny bez jej najobľúbenejšej piesne? A tak na Esmino miesto pri jej klavíri zasadne tá, ktorej pred svojím odchodom s láskou odovzdala pomyselné opraty – Süreyya.

Sledujte v stredu, 2. marca, o 0.25!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie