Nikdy ťa neopustím: 165. epizóda - FINÁLE

Nikdy ťa neopustím: 165. epizóda - FINÁLE

Po tom, čo ich prvý pokus otvoriť Nur a Yiğitovi oči trápne stroskotal si Yağmur a Emin dajú na ďalšom viac záležať. No či to vyjde alebo nie... Je vo hviezdach.

Hoci Fatiha (Taner Rumeli) majú všetci z Nurinej (Amine Gülşe) rodiny naozaj úprimne radi, nie všetci sa rovnako tešia z ich blížiacej sa svadby. Obzvlášť Emin (Yağızkan Dikmen), ktorý má už i tak plnú hlavu starostí kvôli Elmas (Tuğçe Kumral), nedokáže nasilu predstierať nadšenie, keď vidí, ako bezradne a vystrašene sa tvári „šťastná nevesta“. Dosť podobne je na tom aj Yağmur (Gözde Mutluer), ktorej zase trhá srdce pohľad na nešťastného Yiğita (Tolgahan Sayışman). Tak veľmi, že prekročí svoj tieň a rozhodne sa spojiť sily so svojím kajúcnym ex, aby tým dvom zadubencom Nur a Yiğitovi zabránili urobiť najväčšiu chybu v živote!

Aytül (Ayşegül Günay) vždy bola nebezpečná, no teraz už stratila aj úplne posledné zábrany a je len otázkou času, kedy a ktorú nešťastnú dušu tá vyšinutá diablice zmetie z povrchu zemského! Stačí jediná malá nepozornosť a zdesený Cahit (Tugay Mercan) konečne uzrie pravú tvár Nazan (Yonca Cevher) - vo všetkej jej obludnej škaredosti. Po tom, čo ich prvý pokus otvoriť Nur a Yiğitovi oči trápne stroskotal si Yağmur a Emin dajú na ďalšom viac záležať. No či to vyjde alebo nie... Je vo hviezdach.

Nezmieriteľná nenávisť krutej ženy neschopnej empatie, súcitu a úprimnej lásky odštartuje sériu strašných udalostí, ktoré dramaticky zmenia životy všetkých vo vile Kozanovcov i v skromnom domčeku v susedstve...

Sledujte v stredu, 17. februára, o 22.20!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie