• Relácie
  • Rex
  • Do seriálu Rex mieri ďalšia hviezda. Nebolo jej všetko jedno

Do seriálu Rex mieri ďalšia hviezda. Nebolo jej všetko jedno

Do seriálu Rex mieri ďalšia hviezda. Nebolo jej všetko jedno

Kolegu musela prosiť, aby už prestal.

Sympatická herečka a trojnásobná mamina Lucia Hurajová je ďalšou známou tvárou, ktorú uvidíte v seriáli Rex. Táto epizóda sa bude niesť v duchu histórie, témou bude výstava na počesť Márie Terézie. Lucia si zahrá riaditeľku múzea a kurátorku výstavy, ktorá sa chtiac - nechtiac zapletie do zločinu.

Ako sa jej hrala táto úloha? "Toto je nielen poloha, v ktorej sa cítim dobre, ale aj prostredie, ktoré mi je nesmierne blízke. Od detstva totiž rada chodím po výstavách, galériach, či múzeách. Najprv ma tam vodievala moja stará mama, teraz tam “ťahám” svoje deti," hovorí.

Pre trojnásobnú mamičku je nakrúcanie vždy radosť, o to viac si ho užíva, ak je v scenári aj akčná scéna. Adrenalínovým situáciám sa nebráni, práve naopak. Tentoraz sa už začínala báť, veď ju kolega Štefan Richtárech držal pod krkom! Pozrite si rozhovor:

Keďže Lucia je mamičkou synčeka Maxa a dvojičiek Sofie a Izabely, boli sme zvedaví, ako zvláda skĺbiť nakrúcanie s materskými povinnosťami. "V poslednom období toho veľa nenaspím a deti ma budia v tých najneuveriteľnejších časoch, takže vstávanie nebol pre mňa vôbec problém," hovorí Lucia, ktorej pomáha s deťmi celá rodina, preto si môže dovoliť venovať sa aj práci. "Výchova detí a čas strávený s nimi je stále mojou prioritou," dodáva.

A ako sa herečkin život zmenil po príchode dvojičiek? "Rapídne! Všetko sa trojnásobne zrýchlilo! Aj roboty okolo nich je toľko, ze by som potrebovala minimálne tri ruky," smeje sa herečka.

FOTKY LUCIE S DEŤMI NÁJDETE V GALÉRII.

Ste zvedaví na ďalší prípad pre kapitána Majera a jeho tím? Sledujte Rexa vo štvrtok o 20.30 na Markíze.


Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie