• Relácie
  • Rex
  • Tieto psy nepoznajú strach: Predstavujeme vám hviezdnu trojicu Rexov

Tieto psy nepoznajú strach: Predstavujeme vám hviezdnu trojicu Rexov

Tieto psy nepoznajú strach: Predstavujeme vám hviezdnu trojicu Rexov

Odin, Rex a Joši sú psí kaskadéri, bez ktorých by bol Richard Majer stratený.

V seriáli Rex môžete vidieť jedného psa - Rexa, v skutočnosti ide o troch psích hercov, ktorých trénujú mama Beata a dcéra Patricia Krzeminské z Poľska. Psíky sú špeciálne trénované na nakrúcanie a na akčné scény a hoci sa na seba navlas podobajú, ich majiteľky prezradili, aké sú medzi nimi rozdiely.

Odin je spomedzi psov najvýraznejší. Je to jednoducho líder v tejto psej trojici. Má rôzne schopnosti a veľa odvahy, spomedzi psov je tým najodvážnejším. Prekonávanie prekážok, plávanie, skákanie na kaskadérov v úlohe páchateľov, ale aj kľudné scény, kde má z Rexa sršať pokoj a sústredenie, zvláda na výbornú.

Rovnako aj smutné scény. Keď Rex stratil milovaného majiteľa, bol to práve Odin, ktorého ste videli na obrazovkách. Veľmi rýchlo sa učí nové prvky a medzi ľuďmi aj inými psami sa cíti skvele. Jediným, čo mu veľmi nejde, je štekanie. Je to totiž taký pohoďák, že veci jednoducho nemusí riešiť "kričaním".

Druhý psík, ktorého vidíte v úlohe Rexa, sa aj v skutočnosti volá Rex. Je skvelý na kaskadérske scény, má temperamentnú povahu, pekne šteká na povel a z tejto trojice je najlepší v predvádzaní agresívnych scén. Tie dokáže dokonale zahrať, ale inak je priateľskej povahy. Niekedy zaskakuje za Odina v scénach, kde treba priniesť nejaký predmet či otvoriť dvere.

Joši, to je rodený kaskadér. Tento pes snáď ani necíti strach. V akčných scénach má skvelý výraz, dokáže prekonať každú prekážku a je veľmi dynamický. Najviac hrá v akčných scénach, kde je potrebná energia, sila a rýchlosť.

Sledujte seriál Rex každý utorok o 20.30 na Markíze a ak ste nevideli predchádzajúce epizódy, pozrite si ich zadarmo v našom archíve.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie