• Relácie
  • Rex
  • Bača prišiel o Rexa: Únos psa ho úplne rozhodil!

Bača prišiel o Rexa: Únos psa ho úplne rozhodil!

Bača prišiel o Rexa: Únos psa ho úplne rozhodil!

Toto ešte bude mať následky.

V seriáli Rex opäť pôjde do tuhého. Tentoraz však nebude kapitán Richard Majer, teda Juraj Bača, riešiť zločin s chladnou hlavou. Samozrejme, pokúsi sa zachovať kľud, ale bude to preňho boj. Páchateľ totiž zaútočí na to najcennejšie, čo osamelý policajt má - na Rexa. Majerovi ho unesie a ten to nenechá len tak. Spolu s celým tímom spoja sily a Rexa nájdu.

Jurajovi táto epizóda pripomenula najsmutnejšie obdobie jeho života, kedy tiež stratil psíka Nikiho. Dožil sa 18 rokov a v Jurajovom srdci bude mať navždy miesto. Aj dnes je mu občas clivo, lebo psík bol preňho ako člen rodiny. Vďaka nakrúcaniu ale získal hneď troch psíkov, hoci len "požičaných". Odin, Joši a Rex mu vypĺňajú prázdne miesto.

"Zajtrajšia časť Rexa je pre mna v niečom zlomová. S Rexom sme si vybudovali počas nakrúcania krásny vzťah, ale moja láska k psíkom pramení zo vzťahu s mojím Nikinkom. Bol to ten najmilší a najkrajší psík, akého som mohol mať. Dožil sa nám krásnych 18 rokov a zomrel deň predtým, ako som nakrútil svoju prvú seriálovú klapku v živote. Vedel som, ze Rex bude v tomto zlomový a ten moment prišiel pri točení tejto epizódy," vyznal sa Juraj.


Nestihli ste si pozrieť túto epizódu Rexa? Sledujte ju priamo tu alebo zadarmo v našom archíve.


Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie