Bude Tomáš Tarr opäť hľadať ženu v Ruži pre nevestu? Po špekuláciách povedal pravdu

Divákov zaujíma, či ho uvidia aj v druhej sérii obľúbenej šou.

Tomáš Tarr mal na Instagrame obľúbené otázky a odpovede a jeho fanúšikovia si nenechali ujsť možnosť zistiť, ako sa má a čo má nové. Mnohí sa pýtali na Marcelu, no padla aj zaujímavá otázka, či ho náhodou neuvidíme opäť na televíznych obrazovkách hľadať svoju polovičku.

Tomáš na úvod povedal, že po náročnom období sa už má dobre a pomaly sa vracia do svojho normálneho režimu. Po dovolenke je momentálne na Slovensku, no už čoskoro sa chystá vrátiť do Thajska, kde žije dlhé roky. Z exotickej krajiny potom priletí späť k nám až v zime.

Fanúšikov zaujímalo, aký majú po rozchode s Marcelou vzťah a nikoho asi neprekvapí, že sa medzi nimi žiadna dráma nekoná. Podľa Tomášových slov sú naozaj dobrými kamarátmi a majú ešte lepší priateľský vzťah, ako keď boli vo vzťahu. Sú v kontakte a platí, že sú tu jeden pre druhého, ale detaily okolo ich priateľstva nevešajú na internet.

Galéria

​​​Po ďalších otázkach prišiel dotaz, ktorý Tomáša zaskočil, a evidentne túto otázku nedostal prvýkrát. Ľudí zaujíma, či Tomáš bude súčasťou druhej série Ruži pre nevestu a opäť ho uvidíme v úlohe ženícha hľadajúceho svoju nevestu.

To je však úplne vylúčené. Ak bude druhá séria obľúbenej šou, tak určite s novým slobodným mládencom.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie