Šok! Moderátor Ruže pre nevestu sa rozišiel s manželkou

Šok! Moderátor Ruže pre nevestu sa rozišiel s manželkou

Vieme, čo za tým je.

Pokračovanie šou Ruža pre nevestu sa dočkalo svojho nového ženícha Radka Urbanyaka. Ten tento rok prevezme žezlo po Tomášovi Tarrovi. Moderátorom však aj naďalej zostáva Krištof Králik, ktorý sa v šou objavil už aj v prvej sérii.

Na moderovanie druhej série šou Ruža pre nevestu sa veľmi teším. Vďaka skúsenostiam z minulého roka už presne viem, do čoho idem a čo ma čaká. Aj preto sú moje pocity veľmi príjemné. Natáčame v exotickom prostredí Srí Lanky, ktoré dodáva celkovej šou ešte väčšiu atraktivitu. Diváci sa rozhodne majú na čo tešiť,“ povedal Krištof.

Všetkých však zaskočila informácia, že v súkromnom živote to ružové nemá. Priznal sa nám totižto so smutnou informáciou o svojom manželstve: „Teraz nie sme spolu,“ potvrdil nám Krištof s dlhšou pauzou v hlase. „Nie je však všetkým dňom koniec... ale teraz, na nejaký čas, sme si povedali, že spolu nebudeme,“ pokračoval. „Neznamená to však žiadny agresívny rozvod, nestalo sa nič zlé,“ dodal Krištof.

Galéria

V pracovnom živote však musí pokračovať ďalej a v úlohe moderátora sa naňho môžeme tešiť aj v pokračovaní úspešnej šou. „Krištofa Králika si diváci obľúbili v minuloročnej sérii šou Ruža pre nevestu. Do jej konceptu skvelo zapadol nielen profesijne, ale aj ľudsky, a preto nás veľmi teší, že môžeme v spolupráci pokračovať aj pri ďalšej sérii tejto šou, hovorí PR manažérka TV Markíza Zuzana Ďuricová.

​Pripomeňte si rozhovor s Krištofom Králikom o jeho manželke a svadbe:

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie