Spútaný motýľ: 29. a 30. epizóda

Spútaný motýľ: 29. a 30. epizóda

Ťažko povedať, čo Reyyan zaskočí viac – či to, keď sa v jej novom útočisku nečakane objaví Miran, alebo to, ako sa predstaví jej hostiteľom?

Azatov (Tansu Taşanlar) žiaľ a zúfalstvo po Reyyaninom (Ebru Şahin) odchode sú obrovské, zaslepený vlastnou bolesťou a sklamaním všetkých v sídle považuje ak už nie za vinných, tak prinajmenšom za Miranovho (Akın Akınözü) komplica. Neverí totiž, že odišla z vlastnej vôle. No len do chvíle, keď Zehra (Feride Çetin) ako jediná dokáže odvahu a utrápenému synovcovi povie pravdu... Yaren (İlay Erkök) soptí ako zmyslov zbavená, že jej „dokonalý plán“ nevyšiel. No ak si myslela, že tým niečo dosiahne, poriadne sa sekla. Práve naopak, príšerne nahnevá otca (Serdar Özer) i mamu (Gülçin Hatıhan)! Elif (Duygu Yetiş) ani len netuší, kto je ten muž, ktorého jej dnes osud opäť zoslal do cesty. Miranova zúrivá reakcia, keď ich zbadá rozprávať sa spolu, ju preto poriadne vykoľají. Tak či onak, na meno Azat Şadoğlu už len tak nezabudne... Maličká Gül (Ebrar Alya Demirbilek) opäť raz dokáže, že má viac odvahy, citu, súcitu a rozumu ako mnohí dospelí – vyberie sa totiž za Miranom, aby jej veľká sestrička už viac neplakala. Do sídla Şadoğluovcov sa po dlhom čase vráti aspoň trocha radosti – s príchodom mladého vojaka Canera (Sarp İkiler), syna láskavej tety Nigar (İnci Şen).

Sultan (Gülçin Santırcıoğlu) sa vôbec nepáči, aké postavenie a vplyv má v rodine Aslanbeyovcov Fırat (Cahit Gök), a tak znova vystrčí rožky a pripomenie Azize (Ayda Aksel), čo vie a mieni aj použiť! Cihan náhodou odhalí dcérino tajomstvo. Jeho hnev je nesmierny... Ťažko povedať, čo Reyyan zaskočí viac – či to, keď sa v jej novom útočisku zrazu nečakane objaví Miran, alebo to, ako sa predstaví jej hostiteľom? Esma (Güneş Hayat) sa opatrne pokúsi zastaviť nenávistné ťaženie svojej panej, no márne. Naopak, neskutočná obludnosť a zákernosť Azize sa ukáže v celej svojej nahote!

Nasuh (Macit Sonkan) a Cihan sa prekvapivo rýchlo zhodnú na adekvátnom treste pre Yaren. Reyyan sa bolestne vypomstí jej tvrdohlavosť. Keď sa totiž opäť pokúsi utiecť pred milovaným mužom, stane sa nešťastie...

Sledujte v pondelok, 3. apríla, o 10.40!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie