Spútaný motýľ II.: 105. a 106. epizóda

Spútaný motýľ II.: 105. a 106. epizóda

Kým Reyyan a Miran sú konečne opäť šťastní ako kedysi, vo vzťahu Fırata a Zeynep to zásluhou vyšinutej Yaren začína škrípať.

V poslednom čase boľavo napätý vzťah Reyyan (Ebru Şahin) a Mirana (Akın Akınözü) sa aj vďaka ich rozkošnému synčekovi s tmavými očami veľkými a žiarivými ako hviezdy – rovnakými, aké má jeho krásna mama – pomaly, krôčik po krôčiku, opäť dostáva do starých koľají. No ešte dlho potrvá, kým sa zahoja všetky rozjatrené rany... Azra (Sera Kutlubey) sa pokúsi presvedčiť Azize (Ayda Aksel) a Cihana (Serdar Özer), aby sa vzdali svojho plánu, ako raz a navždy zastaviť jej nevypočítateľnú mamu (Ayşegül Günay), pretože už len pri myšlienke na Fusün a to, čoho je schopná, má zimomriavky -, no neúspešne. Keď Mahfuz (Barış Yalçın) opäť zavíta do sídla Şadoğluovcov, nemá, žiaľ, dobré správy... Zdá sa, že Yaren (İlay Erkök) nadobro preskočilo. Keď jej totiž Fırat (Cahit Gök), otrávený jej naozaj nepatričným správaním, vyčistí žalúdok, vyloží si jeho slová po svojom – a za jedinú skutočnú prekážku ich vzťahu, ktorý je však reálny len a len v jej hlave, považuje to úbohé nevinné stvoreniatko, čo nosí pod srdcom! Reyyan má strach, že sa Miran chystá opäť porušiť sľub, čo jej dal, a začať novú vojnu medzi klanmi. No tentoraz mu krivdí. Krutá a zvrátená Fusün prikáže svojim mužom, aby Cihana zastrelili a Azize upálili. A tak jediný, kto tú diablicu a jej besnenie môže zastaviť, je Miran. Teda, ak mu to Reyyan, ktorá mu, žiaľ, stále neverí, neprekazí.

Galéria

Nasuh (Macit Sonkan), z ktorého je pár týždňov po strate milovaného staršieho syna (Serhat Tutumluer) úplne iný muž, oveľa vnímavejší a citlivejší, má veľký strach, že mu osud znova ukáže svoju odvrátenú tvár a on stratí aj druhého syna a milovanú ženu... Kým Reyyan a Miran sú konečne opäť šťastní ako kedysi, vo vzťahu Fırata a Zeynep (Dilaray Yeşilyaprak) to zásluhou vyšinutej Yaren začína škrípať. Nečudo, že netrvá dlho a aj inak skôr tichá a krotká nová pani sídla Aslanbeyovcov vystrčí pazúriky. Jej „sokyňu“ to, nanešťastie, len utvrdí v rozhodnutí urobiť niečo neodpustiteľné!

Keď sa ukáže, že Azize prepísala všetky svoje akcie v rodinnom podniku na Mirana, v členoch správnej rady by sa krvi nedorezal. Všetci totiž okamžite pochopia, že to neveští nič dobré. Práve naopak...

Sledujte v utorok, 5. septembra, o 11.00!

Nenechajte si ujsť ani nesmrteľnú klasiku Obecná škola - v sobotu, 9. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie