Spútaný motýľ: 31. a 32. epizóda

Spútaný motýľ: 31. a 32. epizóda

Spočiatku sa zdá, že boľavý spor Mirana a Hazara má jasného víťaza... No nič na svete nie je len čierne alebo biele. A láska už vôbec nie!

Kým Reyyan (Ebru Şahin) blúzni a zmietaná horúčkami bojuje s škorpióním jedom páliacim v jej žilách ako oheň, Miran (Akın Akınözü) oddane kľačí pri jej lôžku a modlí sa za uzdravenie svojej lásky. Už i tak dosť napätá situácia sa ešte viac skomplikuje, keď sa zrazu vo dverách ako zlé svedomie objaví Azat (Tansu Taşanlar). Nuž, nie nadarmo sa vraví, že všetko zlé je na niečo dobré – obaja sokovia v boji o Reyyanino srdce tak totiž konečne majú možnosť porozprávať sa ako chlap s chlapom. A nie, naozaj nejde len o to, koho päste sú rýchlejšie a údery tvrdšie... Keď Azize (Ayda Aksel) zistí, že jej Fırat (Cahit Gök) opäť klamal, aby ochránil jej vnuk, zúri. Dá mu preto jasne najavo, na koho hlavu sa znesie jej hnev, ak sa veci nevyvinú tak, ako ona chce. No nielen to – podnikne ďalší krok svojej zničujúcej pomsty proti nenávideným Şadoğluovcom! Reyyan sa zúfalo pokúša zbaviť sa prsteňa, ktorý jej na prst nastokol Miran – no je to očividne rovnako nemožné, ako zbaviť sa jeho neodbytného majiteľa!

Keď sa maličká Gül (Ebrar Alya Demirbilek) prizná, čo vyviedla, ustarostený Hazar (Serhat Tutumluer) sa ako o život ponáhľa za milovanou dcérou. Spočiatku sa zdá, že boľavý spor Mirana a Hazara má jasného víťaza... No nič na svete nie je len čierne alebo biele. A láska už vôbec nie! Nešťastná Zehra (Feride Çetin) napokon naberie odvahu a povie manželovi o vyhrážkach jeho otca (Macit Sonkan) - že skrátka nemajú na výber... Elif (Duygu Yetiş) si nevie pomôcť, neustále musí myslieť na Azata, ktorého prsteň od toho čudného dňa na námestí nosí stále pri sebe.

Keď sa nahnevaný Miran pokúsi konfrontovať Gönül (Oya Unustası) s jej lžami, Sultan (Gülçin Santırcıoğlu) v snahe ochrániť dcéru povie, čo nemá. Zdá sa, že donedávna neohrozenej hrôzovláde Azize zvoní umieračik...

Sledujte v utorok, 4. apríla, o 10.55!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie