Spútaný motýľ: 37. a 38. epizóda

Spútaný motýľ: 37. a 38. epizóda

Azat, poháňaný bezmocným hnevom, urobí niečo neuveriteľne hlúpe - sám ako prst príde do sídla Aslanbeyovcov a... Unesie Gönül.

Ponížená Gönül (Oya Unustası) sa ešte nikdy necítila taká zúfalo sama ako práve dnes... Azat (Tansu Taşanlar) je na tom presne naopak – od šťastia sa v deň svojej rozlúčky so slobodou takmer vznáša pár centimetrov nad zemou! Hazar (Serhat Tutumluer) je prekvapený i dojatý, keď sa dozvie, akú veľkú obetu je jeho synovec pripravený urobiť, len aby urobil Reyyan (Ebru Şahin) šťastnou. Sultan (Gülçin Santırcıoğlu) neuvážene odkryje všetky svoje karty, keď sa ako zmyslov zbavená začne vyhrážať Azize (Ayda Aksel), že Miranovi (Akın Akınözü) prezradí úplne všetko, čo vie, ak sa naozaj rozvedie s jej dcérou! Takmer všetci už sedia pri slávnostne prestretom stole, keď prefíkaná maličká Gül (Ebrar Alya Demirbilek) znova vyláka Reyyan pod falošnou zámienkou z domu... Aby ju jej kamarát Miran mohol uniesť! Yaren (İlay Erkök) dnes naozaj nemá najlepší deň. Nielenže totiž všetky jej hnusné plány razom vyletia hore komínom, ale jej prostorekosť, ba až krutú drzosť, v afekte tvrdo potrestá najprv jej brat, a vzápätí i mama (Gülçin Hatıhan).

Ak aj Fırat (Cahit Gök) dodnes nemal žiaden dôvod spochybňovať historky o neodpustiteľnom hriechu, ktoré sa na Aslanbeyovcoch mal dopustiť Hazar, po dnešku ho má. To, čoho je Reyyanin otec schopný a čoho nie, totiž pocíti na vlastnej koži, a to doslova. Azat, poháňaný bezmocným hnevom, urobí niečo neuveriteľne hlúpe - sám ako prst príde robiť poriadky do sídla Aslanbeyovcov a keď sa situácia vyhrotí... Unesie Gönül (Oya Unustası). Handan a Zehra (Feride Çetin) sa do seba pustia ako dve fúrie, služobníctvo ich musí držať, aby si nevyšklbali vlasy. A ktovie, možno i niečo horšie. Vzápätí sa však v sídle Şadoğluovcov objaví hysterická Sultan, ktorá už viac nemá čo stratiť!

Miran nemá to srdce povedať, prečo dnes skrátka musel urobiť to, čo urobil, hoci očividne nemá žiaden plán, čo ďalej. Až tvárou tvár vlastnému strachu a hrôze Gönül pochopí, aké to je byť v koži tej, ktorú nenávidí každučkou bunkou svojho tela...

Sledujte v piatok, 7. apríla, o 11.10!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie