Spútaný motýľ: 39. a 40. epizóda

Spútaný motýľ: 39. a 40. epizóda

Hoci slová plné hnevu a bolesti sa z ich úst rinú bez zábran, tie o hlbokej láske a túžbe Miran a Reyyan jeden pred druhým ukrývajú.

Aj keď nechce, Reyyan (Ebru Şahin) nedokáže nemyslieť na inú Noc henny – keď sa v tradičnom odeve a so srdcom plným lásky cítila ako kráľovná... To však nič nemení na jej rozhodnutí ujsť Miranovi (Akın Akınözü) hneď, ako sa jej naskytne príležitosť. Spočiatku sa zdá, že jej sú hviezdy priaznivo naklonené. Lenže, ako to v živote, žiaľ, často býva... Zdanie klame. Reyyan sa tak nerozumne vystaví oveľa väčšiemu nebezpečenstvu, než pred ktorým uteká! No ktovie, možno to tak muselo byť, aby konečne pochopila, ako veľmi ju Miran miluje a čo všetko je pre ňu pripravený riskovať, bez najmenšieho zaváhania. Azat (Tansu Taşanlar) sa pokúša vypáčiť z Gönül (Oya Unustası), kam mohol Miran uniesť Reyyan, no márne. A to nielen preto, že mu skrátka pomôcť nevie, lebo nič nevie - určite by mu totiž nepomohla, ani ak by niečo vedela. Nikomu zo Şadoğluovcov horúčkovito pátrajúcich po Reyyan ani len nenapadne hľadať ich na mieste, kde dnes večer nájdu útočisko. Ruku na srdce, tam by ich totiž nehľadal nikto. Aj keď navonok stále hrá hrdú a tvrdú ženu, ktorej sebaistotou nikto a nič nedokáže otriasť, v súkromí svojej izby sa Azize (Ayda Aksel) s tvárou zaliatou slzami úpenlivo modlí za skorý a bezpečný návrat milovanej vnučky.

Už i tak až na prasknutie napätá atmosféra v dome Şadoğluovcov ešte viac zhustne, keď sa zrazu vo dverách objaví naozaj nečakaný – a nevítaný – hosť... Azize! Zehra (Feride Çetin) nemôže uveriť, že drsne hrdý muž, z ktorého očí šľahajú desivé plamene a z ktorého slov behá mráz po chrbte nielen ich hrozivej úhlavnej nepriateľke je ten istý, ktorého srdce ju deň, čo deň dojíma svojou nekonečnou nehou a láskou. Správne, Hazar (Serhat Tutumluer). Gönül a Azat počas zúrivej výmeny názorov zistia, že hoci stoja na opačných stranách pomyselnej barikády, majú toho oveľa viac spoločného, ako sa na prvý pohľad zdá. Hoci slová plné hnevu a bolesti sa z ich úst rinú bez zábran, tie o hlbokej láske a túžbe Miran a Reyyan jeden pred druhým ukrývajú.

Po telefonáte s Gönül zavládne v dome Aslanbeyovcov panika, ba až hystéria. Na smrť vystrašená Sultan (Gülçin Santırcıoğlu) sa úplne zosype! No spanikári aj Miran. Keď sa totiž prebudí, Reyyan je preč...

Sledujte v utorok, 11. apríla, o 10.40!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie