Spútaný motýľ: 43. a 44. epizóda

Spútaný motýľ: 43. a 44. epizóda

Miran prekvapí Reyyan nádherným neobvyklým darom - aby konečne pochopila, ako veľmi ju miluje a že sa jej nikdy, nikdy, nikdy nevzdá!

Gönül (Oya Unustası) pokračuje v trápnom predstieraní niečoho, čo sa nestalo i pred Miranom (Akın Akınözü), ktorý jej, hoci veľmi dobre vie, čoho je schopná, ktovieprečo uverí... Na Fıratovu (Cahit Gök) smolu sa varovania jeho mamy (Güneş Hayat) začnú na napĺňať rýchlejšie, ako mu je milé. Miran totiž hneď pochopí, kto ho zradil. Nasuh (Macit Sonkan) si vďaka nečakanej návšteve uvedomí, že je zraniteľný. A môže si za to celkom sám! Azize (Ayda Aksel) sa po rokoch odváži opäť vstúpiť na bohom dávno zabudnuté miesto, ktoré napriek zanedbanej záhrade, porozbíjaným oknám, ošarpaným stenám a hlbokým nánosom prachu dýcha minulosťou. Jej minulosťou a minulosťou jej sestry... Hanife (Aydan Burhan)! Jediný, s kým sa Miran v dome Aslanbeyovcov môže úprimne porozprávať o zničujúcej boľavej búrke v jeho srdci, je Esma, ktorú vždy vnímal ako akúsi druhú mamu. O jeho trápení, pochybnostiach a ľútosti sa však dozvie i jeho stará mama, ktorá nepozorovane tajne načúva ich dôvernému rozhovoru... Handan (Gülçin Hatıhan) je v šoku, keď ju Cihan (Serdar Özer) zasvätí so svojich plánov, ako konečne zastaviť pomstychtivé besnenie fúrie Azize a, ktovie, možno dokonca raz a navždy ukončiť spory medzi oboma rodinami! Gönül pochopí, že prehrala.

Akoby atmosféra v dome Şadoğluovcov nebola už i tak dosť toxická, sotva vyjde slnko nad obzor a vo dverách sa objaví Azize aj so svojou suitou – s ďalšou Jóbovou zvesťou, ktorá všetkým prítomným vyrazí dych. Miran prekvapí Reyyan (Ebru Şahin) nádherným neobvyklým darom - aby konečne pochopila, ako veľmi ju miluje a že sa jej nikdy, nikdy, nikdy nevzdá! Lenže tak ako život nie je len čierny a biely, aj spomienky oboch na spoločné chvíle a pohľad na to, čo ich spája a čo rozdeľuje sa líšia...

Nasuhovo rozhodnutie je pre všetkých obrovským prekvapením. Nik s ním nesúhlasí, no otvorene rebelovať sa odváži jediný - Azat (Tansu Taşanlar)!

Sledujte vo štvrtok, 13. apríla, o 10.55!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie