Spútaný motýľ: 45. a 46. epizóda

Spútaný motýľ: 45. a 46. epizóda

Väčším šokom než bitka medzi mužmi, ktorí si nič nedarujú, je pre všetkých nedobrovoľných divákov to, keď sa medzi nich vrhne Reyyan!

Nešťastný a sklamaný Miran (Akın Akınözü) hľadá útechu pri matkinom hrobe, no odpovede na množstvo otázok, ktoré ho mučia a hojivú náplasť na doráňané srdce nenachádza. No drobné znamenie hádam od samotného osudu mu do žíl vleje silu boj o Reyyan (Ebru Şahin), ich lásku a spoločné šťastie nikdy nevzdať. Hazar (Serhat Tutumluer), na rozdiel od zvyšku rodiny, neviní dcéru z ďalšej tvrdej rany, ktorú Şadoğluovcom, uštedrili Aslanbeyovci. Viní totiž seba. Veľký smútok a výčitky v hlase a rozkošnej tváričke maličkej Gül (Ebrar Alya Demirbilek) zasadia už i tak ubolenému Miranovmu srdcu ďalšiu boľavú ranu. Akoby sa zrazu zotmelo a on stratil i poslednú šancu ešte niekedy zazrieť slnko, čo i len kútikom oka... Aj keď sa pred ostatnými kŕčovito snaží nedať najavo svoje pocity, po mimoriadne emotívnej hádke s vnukom – alebo skôr jeho monológom - niet najmenších pochýb o tom, že Azize (Ayda Aksel) dnes nemá práve najlepší deň. Odchod z miesta, ktoré bolo od nepamäti domovom i útočiskom jeho rodiny, zanechá v Nasuhových (Macit Sonkan) ústach trpkú pachuť, ktorú ešte znásobí definitívny rozkol medzi jeho synmi, ktorí už viac odmietajú žiť pod jednou strechou. Nielen Gönül (Oya Unustası) konečne pochopí, že hoci Miran o niektorých veciach možno nehovorí... To ešte neznamená, že o nich nevi.!

Hrdý Azat (Tansu Taşanlar) sa tým najhorším možným spôsobom dozvie, aké hanebné lži o ňom šíri Gönül. No keď sa ju uprostred námestia plného ľudí pokúsi konfrontovať, situácia sa nebezpečne vyostrí. Väčším šokom než bitka medzi mužmi, ktorí si nič nedarujú, je pre všetkých nedobrovoľných divákov to, keď sa medzi nich vrhne Reyyan! Nasuh a Azize sa opäť stretnú tvárou v tvár, no tentoraz v súkromí a nie dobrovoľne – oboch si totiž predvolá jeden z najvplyvnejších mužov široko-ďaleko. A jeho verdikt im obom vyrazí dych!

Boľavé spomienky na neľudské utrpenie aj po mnohých rokoch vháňajú žeravé slzy do očí nielen Nasuhovi, ale i Hanife (Aydan Burhan), ktorá tajne načúva jeho rozhovoru s dávnym priateľom...

Sledujte v piatok, 14. apríla, o 11.10!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie