Spútaný motýľ: 115. a 116. epizóda

Spútaný motýľ: 115. a 116. epizóda

Ani tvárou v tvár nespochybniteľnej pravde na dávno zažltnutých riadkoch Azize neprestáva s trápnym divadielkom. A potom prehovorí Sultan!

Nielen maličkú Gül (Ebrar Alya Demirbilek) rozruší, keď sa do krajnosti vytočený Miran (Akın Akınözü), ako v poslednom čase veľmi často, vrúti s krikom do sídla Şadoğluovcov a znova obviní nič netušiaceho Hazara (Serhat Tutumluer) zo lží a manipulovania. Keď Yaren (İlay Erkök) zistí, že prišla o svoj najcennejší tromf, hneď vie, odkiaľ vietor fúka. V tej chvíli akoby nadobro zošalela – ako fúria sa pustí do Hanife (Aydan Burhan), dokonca sa jej vyhráža smrťou! Reyyan (Ebru Şahin) požiada manžela, aby vzal svoju babičku Şükran (Güven Hokna) k hrobu svojej mamy, ten pred ňou totiž jeho druhá babička, Azize (Ayda Aksel), celé tie roky bezcitne ukrývala. Nuž a práve na cintoríne, pri hrobe Dilşah, dôjde k ďalšej z množstva boľavých konfrontácií medzi zaťom a svokrom - no jej výsledok je úplne iný ako pri tých predošlých... Zbabelá Yaren má panický strach, že za svoju podlosť teraz po zásluhe zaplatí, a tak keď ju jej láskavý strýko sklamane konfrontuje s jej hanebnou zradou, pokúsi sa očierniť nenávidenú Hanife. No tentoraz šťastie nestojí na jej strane! Esma (Güneş Hayat) už viac Fıratovi (Cahit Gök) nedokáže klamať, a tak mu povie nielen pravdu o veľkej láske Hazara a Dilşah, ale i to, prečo celé tie roky mlčala... Keď sa Reyyan dozvie, čo sa stalo na cintoríne, má veľký strach o milovaného muža. A nie bezdôvodne – Miran je totiž po odhalení pravdy, vo svetle ktorej všetky tie lži, ktorými ho odmalička kŕmila a manipulovala babička Azize, vyznievajú ešte ohavnejšie a neľudskejšie, v hlbokom šoku...

Yaren zúri, keď jej Harun (Ahmet Kayakesen), ktorého si nechce vziať ani za svet, prinesie nielen prekrásnu kyticu a svadobné šaty - akoby už bola ruka v rukáve a ona s tým už skrátka nemohla nič urobiť. No keď sa pokúsi rodičom odhaliť jeho pravú tvár, neveria jej – čo, vzhľadom na všetky jej už medzičasom odhalené lži, asi veľmi neprekvapí... Firat sa márne snaží primäť Azize konať – jeho názor je pre ňu rovnako nepodstatný ako kohokoľvek iného. Vlastne, v podstate každého... Ani tvárou v tvár nespochybniteľnej pravde na dávno zažltnutých riadkoch Azize neprestáva s trápnym divadielkom. A potom prehovorí Sultan (Gülçin Santırcıoğlu)!

Ťažko povedať, či Hanife aspoň tuší, čo ju čaká, keď sa večer vyberie na ďalšie zo svojich tajných stretnutí...

Sledujte v piatok, 2. júna, o 10.50!

V tVoyom svete nájdeš všetko - a bez reklamy!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie