Spútaný motýľ II.: 63. a 64. epizóda

Spútaný motýľ II.: 63. a 64. epizóda

Hazar je v šoku, keď si náhodou vypočuje, čo nemal – a zistí, že nehoda, ktorá mu temer vzala syna, vlastne žiadna nehoda nebola!

Fusün (Ayşegül Günay) vo svojej arogancii urobí rovnakú chybu ako väčšina zlých ľudí, ktorí sa nechajú uniesť zlými rozhodnutiami – nevypočuje si druhú stranu. Inak by totiž, akokoľvek zaslepená nenávisťou k Azize (Ayda Aksel), nikdy, nikdy, nikdy neprikázala svojim mužom, aby zabili Mirana (Akın Akınözü) a neznámu mladú ženu, ktorú práve vezie z letiska. Strach mučivo zvierajúci Reyyanino (Ebru Şahin) srdce od chvíle, keď zodvihne nástojčivo vyzváňajúci telefón, sa zmení na dusivé ľadové väzenie, keď priamo pred jej a otcovými (Serhat Tutumluer) očami obrovský nákladiak zmetie Miranovo auto z cesty ako jediné silnejšie fúknutie púpavu. Jeho nevlastná sestra Azra (Sera Kutlubey) nejakým zázrakom vyviazne z vraku len s pár škrabancami, no Miranov život, žiaľ, visí na vlásku. A kým sa Reyyan úpenlivo modlí, aby zostal s ňou a ich synčekom, on sa, v hlbokom bezvedomí, stretáva s ich nenarodenou dcérkou... Keď sa Şadoğluovci dozvedia, čo sa stalo, aspoň na chvíľku zabudnú na to, čo ich rozdeľuje a opäť sú tu v ťažkých chvíľach jeden pre druhého. Fırat (Cahit Gök) sa práve dosť nešikovne snaží o čosi viac spoznať Zeynep (Dilaray Yeşilyaprak), ktorá sa po dlhšom čase vrátila do Midyatu, keď mu zlé správy zavolá vystrašená Gönül (Oya Unustası)...

Galéria

Hazar je v šoku, keď si náhodou vypočuje, čo nemal – a zistí, že nehoda, ktorá mu temer vzala syna, vlastne žiadna nehoda nebola! Keď sa napätá situácia ako-tak upokojí, Azra sa oficiálne zoznámi so švagrinou. A potom už nič nebráni stretnutiu mamy (Aysun Metiner) s dcérou... Cihan (Serdar Özer) pripomenie Fusün, že jeho rodina je nedotknuteľná – a Miran, bez ohľadu na jeho osobnú antipatiu k synovcovi, do nej patrí tiež. Úbohá Yaren (İlay Erkök) je na tom psychicky čoraz horšie... Dilşah, presvedčená o tom, kto stojí za nehodou jej detí, prezradí Miranovi tajomstvo, o ktorom Azra nevie, hoci sa týka práve jej.

Keď sa Reyyan ráno zobudí, poriadne ju vystraší, keď milovaného muža nájde vedľa seba blúzniť v horúčkach...

Sledujte v pondelok, 7. augusta, o 10.45!

Nenechajte si ujsť ani nesmrteľnú romantickú komédiu Svadba môjho najlepšieho priateľa - v sobotu, 12. augusta, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie