Spútaný motýľ II.: 65. a 66. epizóda

Spútaný motýľ II.: 65. a 66. epizóda

Je to irónia, že keď sa Yaren, ktorá sa vždy vyhýbala zodpovednosti za svoje hriechy, prizná k tomu najväčšiemu... Neberú ju vážne.

Miran (Akın Akınözü) je veľmi dojatý a veľmi, veľmi šťastný, keď si z úst svojej mamy (Aysun Metiner) konečne vypočuje slová, o ktorých celé roky len márne sníval... Fusün (Ayşegül Günay) pátra po svojej nezvestnej dcére na vlastnú päsť. Netuší, že sa vydala po stope, ktorú starostlivo, krôčik po krôčiku, naplánovala jej úhlavná nepriateľka Azize (Ayda Aksel). Fırat (Cahit Gök) má strach, že Miran v hneve urobí nejakú hlúposť. Nečudo, najlepšieho priateľa skrátka dobre pozná. Ľudia by nikdy nemali kontrolovať správy v mobiloch niekoho iného. Po prvé sa to nepatrí a po druhé... Môžu sa dozvedieť niečo, čo im ublíži. A presne to sa, žiaľ, stane Reyyan (Ebru Şahin). Ak ešte niekto v sídle Aslanbeyovcov netušil, aká nebezpečná a krutá žena je Fusün, najneskôr po Reyyaninej návšteve už nik z úprimne šokovaných prítomných neostane na pochybách, že majú „tú česť“ so samotným diablom v ženskej podobe! Keď sa Miran a Hazar (Serhat Tutumluer) pokúsia z vodiča, ktorý spôsobil tú prekliatu nehodu, dostať meno človeka, na ktorého príkaz konal, zrazu akoby odnikiaľ v rýchlom slede krátko po sebe šteknú dva výstrely! Keď Fusün zistí, že Asiye (Zuhal Yalçın) o všetkom, čo sa deje v sídle, tajne informuje Mahfuza (Barış Yalçın), potrestá ju – kruto a neľudsky...

Galéria

Keď sa dozvie, čo všetko má na svedomí jej svokra, zdá sa, že nechýba veľa a od výčitiek a strachu pološialená Yaren (İlay Erkök) sa nadobro zblázni. Teda, ak ju niekto urýchlene nedostane z toho domu hrôzy. Nasuh (Macit Sonkan) je na Azize taký nahnevaný, že kým nesplní, čo sľúbila Fusün a neukončí tú ničivú vojnu medzi nimi, nechce ju ani vidieť! Je to irónia, že keď sa Yaren, ktorá sa vždy vyhýbala zodpovednosti za svoje hriechy, prizná k tomu najväčšiemu... Neberú ju vážne. Mahfuz, ktorý až doteraz svoju dcéru chránil z diaľky, na chvíľu poruší svoj sľub, vyhľadá ju a o niečo dôležité požiada.

Dilşah je rozhodnutá už nikdy viac nedopustiť, aby ich s Azrou (Sera Kutlubey) Azize rozdelila. Za žiadnu cenu!

Sledujte v utorok, 8. augusta, o 11.05!

Nenechajte si ujsť ani nesmrteľnú romantickú komédiu Svadba môjho najlepšieho priateľa - v sobotu, 12. augusta, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie