Spútaný motýľ II.: 71. a 72. epizóda

Spútaný motýľ II.: 71. a 72. epizóda

Akoby už v živote neokúsila dosť bolesti, nešťastia a zúfalstva, utrápená Reyyan zrazu skoro ráno začne silno krvácať...

Zehra (Feride Çetin) je v šoku, keď sa dozvie, že Azizino (Ayda Aksel) tajomstvo, ktoré práve pred všetkými tak kruto a nemilosrdne odhalila Fusün (Ayşegül Günay), Reyyan (Ebru Şahin) už predtým poznala. Azra (Sera Kutlubey) ani len netuší, kým je tá nešťastná žena, na ktorú teraz tak zúrivo kričí a ktorú dokonca vyhadzuje z domu, ktorý ani nie je jej. Odkedy Hazar (Serhat Tutumluer) pozná roky tajenú pravdu o svojom pôvode, má absurdný pocit, akoby sa celý svet zrazu vykoľajil. Akoby už nič nebolo také ako predtým, pretože skrátka nemôže. Akoby mu horel mozog, srdce a každučká cieva či nervové zakončenie... Jediný, kto dokáže pochopiť, ako sa teraz cíti, je jeho syn (Akın Akınözü). Nečudo, nie je to predsa tak dávno, čo si Miran prešiel tým istým peklom ako on. Gönül (Oya Unustası) a Azat (Tansu Taşanlar), aj keď už prešli ďalekú cestu odo dňa, čo sa zoznámili, stále majú strach riadiť sa tým, čo chcú ich srdcia. Nešťastná Reyyan opäť musí čeliť Miranovmu slepému hnevu a záplave výčitiek, ktoré nemilosrdne tnú do živého... Dilşah (Aysun Metiner) má panický strach, že Azra odhalí, čo pred ňou skrýva, preto chce, aby sa jej dcéra čo najskôr vrátila do Istanbulu. No tá nemá v pláne Midyat opustiť ani omylom. V Gönül by sa krvi nedorezal, keď sa dozvie, že roky na život a na smrť rozkmotrení Aslanbeyovci a Şadoğluovci sú vlastne príbuzní!

Galéria

Hoci Fırat (Cahit Gök) chápe, že sa jeho najlepší priateľ teraz cíti ublížene, nerozumie, prečo trestá milovanú ženu za to, že sa ho len snažila chrániť... Rovnako ako on. A preto Mirana, aj keď ho miluje ako rodného brata, tentoraz nenechá vybiť si na ňom zlosť. Akoby už v živote neokúsila dosť bolesti, nešťastia a zúfalstva, utrápená Reyyan zrazu skoro ráno začne silno krvácať... Cihan (Serdar Özer) sa prekvapivo citlivo pokúsi bratovi vysvetliť to, čo on vždy vnímal presne tak, ako to naozaj je – prečo ho ich otec (Macit Sonkan) celé roky miloval viac, než jeho. Než kohokoľvek iného. Nanešťastie tým však nedosiahne to, v čo dúfal – Hazar sa totiž necíti lepšie, ale ešte oveľa, oveľa horšie. Na smrť vystrašená Zehra, na ktorú je toho už tiež priveľa, najprv poriadne vyčistí zaťovi žalúdok a... Vzápätí od vyčerpania skolabuje.

Ak by ešte pred pár mesiacmi niekto Fıratovi povedal, že to bude on, kto Miranovi po zásluhe uštedrí jednu riadnu výchovnú, zrejme by si veľavýznamne zaklopkal na čelo a pustil by to z hlavy. A predsa sa to stane! Keď Fusün zistí, že vrahom jej syna (Ahmet Kayakesen) je Yaren (İlay Erkök), začne nevestu trápiť...

Sledujte v piatok, 11. augusta, o 10.55!

Nenechajte si ujsť ani nesmrteľnú romantickú komédiu Svadba môjho najlepšieho priateľa - v sobotu, 12. augusta, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie