Spútaný motýľ II.: 81. a 82. epizóda

Spútaný motýľ II.: 81. a 82. epizóda

„Chcem, aby si zomrela!“ Ak by to Miran nepočul na vlastné uši, neveril by, že Dilşah niečo také vypustí z úst – a už vôbec nie na adresu Reyyan.

Fırat (Cahit Gök) už má toho, ako neakceptovateľne sa k nemu Miran (Akın Akınözü) opakovane správa, akurát dosť. Nečudo, že jeho reakcia na priateľovo naliehanie, aby sa „správal rozumne“ je náležite prudká... Keď Hazar (Serhat Tutumluer) zbadá Azize (Ayda Aksel), hoci ho manželka (Feride Çetin) aj otec (Macit Sonkan) prosia, aby nekazil Miranovi (Akın Akınözü) a Reyyan (Ebru Şahin) tento večer, ktorý je pre nich taký dôležitý, chce okamžite odísť! Rozhovor s Reyyaninou pôrodníčkou Mirana poriadne vystraší. Nanešťastie ani len netuší, že pravda, ktorú pred ním jeho krásna žena stále tají, je ešte oveľa, oveľa horšia. Všetci sú v šoku, keď sa na akcii, na ktorú ju nik nepozval, objaví Fusün (Ayşegül Günay) - a Azra (Sera Kutlubey) ju predstaví ako svoju mamu. Keď každým dňom viac a viac zamilovaný Fırat požiada Zeynep (Dilaray Yeşilyaprak), ktorá je všetkým, o čom kedy sníval, o ruku, jej reakcia ho zaskočí... Aj Azat (Tansu Taşanlar) konečne naberie odvahu, aby sa s Gönül (Oya Unustası) porozprával o niečom, veľmi dôležitom. Od romantiky to však má pekelne ďaleko! Voľba nového šéfa správnej rady, ktorá mala byť len formalitou, pretože jediným kandidátom mal byť Miran, naberie nečakaný spád, keď o post prejaví vážny záujem niekto ďalší. Fusün je nadšená, že už má víťazstvo v podstate na dosah – a ani pritom nemusí prstom pohnúť! Vzťah Gönül a Azata sa ocitne na bode mrazu...

Galéria

„Chcem, aby si zomrela!“ Ak by to Miran nepočul na vlastné uši, neveril by, že jeho mama (Aysun Metiner) môže niečo také vôbec vypustiť z úst – a už vôbec nie na adresu jeho milovanej ženy. Hazar robí chybu, že si svojich najbližších ani len nevypočuje a už vynáša bohorovné súdy – zaslepený spomienkami na tú Dilşah, ktorú kedysi tak veľmi miloval a nevidiac tú, ktorou je dnes... Ustarostená Zeynep požiada Fırata, aby sa aspoň pokúsil urovnať pošramotené vzťahy s Miranom. Reyyan má strach, keď sa dozvie, že jej lekárka odchádza z nemocnice – a ten ešte znásobí manželovo spontánne rozhodnutie, ktoré s ňou ani len nekonzultuje. Fırata veľmi rania slová jeho nič netušiacej mamy (Güneş Hayat) a tak dotknutý odíde bez toho, aby jej povedal, prečo vlastne za ňou so Zeynep prišli.

Ani Gönül, ani Azat si, žiaľ, nevšimnú, že ich tajné večerné stretnutie uprostred ničoho má svedka. A ten má v pláne vo vhodnej chvíli náležite zúročiť, čo sa pred ním odohráva!

Sledujte v piatok, 18. augusta, o 11.10!

Nenechajte si ujsť ani komédiu Domáci maznáčik - v sobotu, 19. augusta, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie