Spútaný motýľ II.: 83. a 84. epizóda

Spútaný motýľ II.: 83. a 84. epizóda

Azat a Miran si dnes rozumejú aj bez slov, a tak netrvá dlho a zhodnú sa na jedinom správnom riešení „problému“ menom Gönül!

Miran (Akın Akınözü) sa síce veľmi snaží Reyyan (Ebru Şahin) tehotenstvo čo najviac uľahčiť, no niektoré jeho nápady sú, ehm, prinajmenšom... Trochu strelené. Nuž a jeden z nich sa mu naozaj parádne vypomstí! Fırat (Cahit Gök) obvykle svoju mamu (Güneş Hayat) temer vždy vo všetkom počúvne, a bez reptania. No tentoraz nepomôžu ani prosby, ani vyhrážky. Fusün (Ayşegül Günay) sa ani nemusí veľmi namáhať, aby Şadoğluovcom i Aslanbeyovcom stúpol adrenalín – stačí len, aby sa objavila v správnom čase na správnom mieste a utrúsila pár poznámok. Keď Reyyan zistí, že jej novou lekárkou má byť Azra (Sera Kutlubey), spanikári a chce radšej niekoho iného. Ihneď. No už je neskoro... Azat (Tansu Taşanlar) už viac nechce donekonečna brať ohľady na všetkých ostatných, a tak požiada Gönül (Oya Unustası), aby spolu odišli - a boli skrátka šťastní. Miran pripraví Reyyan nádherné prekvapenie, ktorým jej úplne vyrazí dych... Fusün s neskrývaným potešením opäť obráti život Şadoğluovcov hore nohami. Kedysi taká súdržná rodina je dnes, žiaľ, roztrieštená na márne kúsky, ako ešte nikdy.

Galéria

Keď sa Zehra (Feride Çetin) dozvie, čo jej dcére hrozí, zareaguje presne tak, ako sa Reyyan po celý čas bála, a tak sa jej vzoprie so všetkou silou a odhodlaním, ktoré jej ešte zostali. Yaren (İlay Erkök) zaskočí, keď pochopí, prečo po sebe Fusün a Gönül na nádvorí tak kričia a prečo staršia mladšej dokonca hrozí palicou. Vyšinutá Dilşah (Aysun Metiner) neprestáva psychicky týrať nenávidenú nevestu vždy, keď nik iný nie je nablízku... Lenže tentoraz sa preráta! Azat a Miran - kedysi nepriatelia, dnes bratranci - si dnes rozumejú aj bez slov, a tak netrvá dlho a zhodnú sa na jedinom správnom riešení „problému“ menom Gönül!

Arogantná Fusün je úplne mimo, ak verí, že bez jej „láskavého súhlasu“ nemá nik pod aslanbeyovskou strechou právo ani len na názor, nieto ešte na obyčajné ľudské šťastie...

Sledujte v pondelok, 21. augusta, o 11.00!

Nenechajte si ujsť ani komédiu Neznášam ťa, láska - v sobotu, 26. augusta, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie