Spútaný motýľ II.: 85. a 86. epizóda

Spútaný motýľ II.: 85. a 86. epizóda

Možno sa zdá, že dnešný večer sa, vzhľadom na okolnosti, už skončil... No Miran a Reyyan pokračujú v oslavách iba vo dvojici!

Miran (Akın Akınözü) a Reyyan (Ebru Şahin) si pred zrakmi rodiny a priateľov zopakujú svadbu. Okrem nevesty, ktorá na sebe nedá nič znač, len traja z prítomných hostí vedia, aké dôležité raz budú Lütfüho (Mustafa Barış Taşkın) spomienkové fotografie, a to nielen pre malého Umuta - Zehra (Feride Çetin), ktorá si ide oči vyplakať, čo však ostatní pripisujú dojatiu; Azra (Sera Kutlubey), ktorá nie veľmi úspešne predstiera veselosť a najradšej by bola niekde inde... A Dilşah (Aysun Metiner), ktorá sa naozaj kráľovsky baví, pretože vôbec nepochybuje, že sa nenávidenej nevesty už čoskoro definitívne zbaví! Dobrá nálada sa razom ocitne na bode mrazu, keď sa na svadobnej oslave objaví žena, ktorej vinou na tú pôvodnú nik z prítomných, a obzvlášť Reyyan s Miranom, do smrti nezabudnú. Správne, Azize (Ayda Aksel). Cihan (Serdar Özer) sa znova tajne stretne s Fusün (Ayşegül Günay), no dôvod jeho návštevy má so šťastím jeho syna (Tansu Taşanlar) spoločné len jedno... Gönül (Oya Unustası). Cihanove vyhrážky však nepadnú na úrodnú pôdu. Práve naopak, sám sa dočká riadneho prekvapenia... Fırat (Cahit Gök) ťažko nesie, že si o ňom jeho mama (Güneş Hayat) i najlepší priateľ dnes myslia zlé veci, a pritom ani len netušia, že sa ich po celý čas len snaží chrániť. Krutosť zvrátenej Dilşah zjavne nemá hranice. To, čo neveste v nestráženej chvíli šplechne do tváre a o čo ju drzo požiada... Je šialené, skrz-naskrz odporné a nemilosrdné!

Galéria

Melike (Aslı Samat), Şeyda (Elvan Demirez) a Yaren (İlay Erkök) s obavami sledujú, ako sa Azize a Fusün jedna druhej vyhrážajú a z očí im pritom šľahajú plamene. Na rozdiel od manžela Handan (Gülçin Hatıhan) nemá najmenšiu chuť teraz riešiť Mirana či kohokoľvek iného, zaujíma ju len a len jej syn! Hoci Reyyan sotva stojí na nohách, keď do nej svokra začne opäť surovo vyrývať, na rovinu jej povie, čo sa stane, ak s tým hneď a zaraz neprestane! Možno sa zdá, že dnešný večer sa, vzhľadom na okolnosti, už skončil... No Miran a Reyyan pokračujú v oslavách iba vo dvojici! Cihan je taký zaslepený hnevom, ktorý v ňom intrigami rozdúchala Fusün, že sa neváha rozhádať i s bratom (Serhat Tutumluer), otcom (Macit Sonkan)... A hoc aj celým svetom.

Reyyan síce nazbiera odvahu na rozhovor s Miranom, no nečakane ich preruší Dilşah, ktorá akoby to akosi podvedome vytušila. Hazar si očividne neuvedomuje, že pre hnev, ktorý naplnil jeho srdce až po okraj, sa už na míle vzdialil svojim najbližším...

Sledujte v utorok, 22. augusta, o 11.05!

Nenechajte si ujsť ani komédiu Neznášam ťa, láska - v sobotu, 26. augusta, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie