Spútaný motýľ II.: 87. a 88. epizóda

Spútaný motýľ II.: 87. a 88. epizóda

Reyyan má slzy na krajíčku po odhalení prekvapenia, ktoré jej prichystali Miran a Azra – netušiac, že ich hanebne zneužila ich mama!

Azra (Sera Kutlubey) je taká vykoľajená z toho, čo sa práve dozvedela o Reyyan (Ebru Şahin) a jej diagnóze, že sa pred Fusün (Ayşegül Günay) temer preriekne. Povedať, že vzťah Mirana (Akın Akınözü) a Fırata (Cahit Gök) je na bode mrazu nie je celkom presné - je totiž hlboko, hlboko pod ním! Aby utrápená Reyyan nemusela opätovne klamať manželovi, Zehra (Feride Çetin) z lásky k dcére vezme toto neľahké bremeno na svoje plecia... Azra nie je hlúpa, preto rýchlo pochopí, prečo Reyyan pri jej veľmi osobných otázkach opatrne volí slová a uhýba pohľadom. Je naozaj zdesená – a veľmi, veľmi nahnevaná. Keď si Esma (Güneş Hayat) uvedomí, čo sa vlastnou vinou nedozvedela už skôr, veľmi sa zahanbí... Dilşah (Aysun Metiner) si nesprávne vysvetlí blízkosť medzi Azrou a Miranom a uverí, že bez ohľadu na to, čo chce alebo nechce jej nevesta, poľahky dosiahne, čo si predsavzala! Handan (Gülçin Hatıhan) varuje Cihana (Serdar Özer), že ak bude stále trvať na svojom, odmietať a ignorovať rady a priania všetkých, čo ho majú radi – a obzvlášť Azata (Tansu Taşanlar) -, svojho jediného syna navždy stratí. A to len a len vlastnou vinou. No kľúčom, ktorý dokáže opätovne odomknúť jeho zatvrdnuté srdce, sa ukáže byť niečo iné... Azrin emotívny rozhovor s Azize (Ayda Aksel) si náhodou vypočujú dvaja ľudia. No kým Cihan tak získa veľmi cenný tromf, šokovanú Zehru to, čo sa dozvie, temer pripraví o rozum!

Galéria

Hazar (Serhat Tutumluer) sa márne snaží utešiť usedavo plačúcu Zehru, každé jeho slovo len znásobí jej zúfalstvo... Pretože mu nemôže povedať strašnú pravdu. Reyyan má slzy na krajíčku po odhalení prekvapenia, ktoré jej prichystali Miran a Azra – netušiac, že ich hanebne zneužila ich mama! Cihan a Hazar majú po dlhom čase opäť aspoň chvíľku na rozhovor len medzi štyrmi očami. A starší z bratov ju využije na šokujúce oznámenie, ktoré medzi nich vrazí ďalší klin... Nešťastná Reyyan začína podliehať beznádeji, ktorú, žiaľ, nerozptýli ani telefonát s mamou - smutný, no zároveň plný lásky.

Fırat (Cahit Gök) a Zeynep (Dilaray Yeşilyaprak) sa zosobášia. Okrem Esmy (Güneş Hayat) sa skromného obradu zúčastnia len ich svedkovia... Azize a Nasuh (Macit Sonkan).

Sledujte v stredu, 23. augusta, o 11.10!

Nenechajte si ujsť ani komédiu Neznášam ťa, láska - v sobotu, 26. augusta, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie