Spútaný motýľ II.: 93. a 94. epizóda

Spútaný motýľ II.: 93. a 94. epizóda

Dilşah zúri, pretože Reyyan stále stojí v ceste jej vyšinutým plánom. Lenže dnes si jej nenávistné tirády neplánovane vypočuje i jej syn!

Azra (Sera Kutlubey) nie je hlúpa, preto si dá rýchlo dve a dve dokopy a pochopí, kto naozaj podpálil nadáciu – a po návšteve u Fusün (Ayşegül Günay) už má nielen oprávnené podozrenie, ale absolútnu istotu. Nečudo, že sa rozhodne prerušiť s matkou všetky kontakty! Vďaka deťom, ktorým chceli a stále chcú pomôcť a ich opatrovníkom Miran (Akın Akınözü) a Reyyan (Ebru Şahin) aspoň na chvíľku zabudnú na vlastné starosti a trápenie. Na druhý deň, krátko pred plánovaným odletom do Berlína, príde Reyyan opäť nevoľno. Snaží sa síce nedať na sebe nič znať, aby sa jej blízki zbytočne netrápili, no je biela ako smrť – a vzápätí stratí vedomie! Preberie sa až o pár hodín neskôr v nemocnici, slabá ako mucha. Azra, žiaľ, nemá pre Mirana dobré správy. Pred ťažkým rozhodnutím, ktorému teraz so svojou láskou čelia, by nemal nikto nikdy stáť. No občas Boh vyslyší modlitby tých, ktorých skúša. Občas sa zázraky stávajú nielen v rozprávkach. Občas... Nádej neumiera.

Galéria

Po nečakaných novinkách zavládne v sídle Şadoğluovcov obrovská radosť, no tri tváre ostávajú zamračené – tváre Cihana (Serdar Özer), Handan (Gülçin Hatıhan) a Dilşah (Aysun Metiner). Yaren (İlay Erkök) akoby sa vrátila v čase – každým dňom viac a viac sa upína k predstave, že odpoveďou na všetky jej problémy je Fırat (Cahit Gök)! Márne Fusün nástojí, márne sa vyhráža, Azra o tom, že by sa k nej mala vrátiť, nechce ani len počuť. Dilşah zúri, pretože Reyyan stále stojí v ceste jej vyšinutým plánom. Lenže dnes si jej nenávistné tirády neplánovane vypočuje i jej syn! Yaren sa pokúsi zabrániť Fıratovi a Zeynep (Dilaray Yeşilyaprak) v odchode do Istanbulu. No tentoraz sa preráta!

Aj keď to Hazarovi (Serhat Tutumluer) a Miranovi láme srdce, niet, žiaľ, inej cesty – Dilşah, ktorá je v tomto stave nebezpečná pre seba i ostatných, musia opäť odviezť na kliniku, kde v izolácii prežila dlhých 25 rokov...

Sledujte v pondelok, 28. augusta, o 11.05!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Dievča, ktoré verí v zázraky - v sobotu, 2. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie