Spútaný motýľ II.: 101. a 102. epizóda

Spútaný motýľ II.: 101. a 102. epizóda

Reyyan všetkých zahanbí, keď im vykričí, ako ju sklamali svojimi činmi a nesplnenými sľubmi - a vzápätí vydesí, keď sa im v bezvedomí zvezie k nohám!

Fusün (Ayşegül Günay) je presvedčená, že stačí pritlačiť v správny čas na správnom mieste a všetci napokon urobia, čo chce ona. A tak pritlačí na muža, ktorý jediný pozná pravdu o tom, ako zomrel Hazar Şadoğlu (Serhat Tutumluer)... Reyyan (Ebru Şahin) je zdesená, keď zistí, že nielenže jej Azize (Ayda Aksel) nepomôže zabrániť Miranovi (Akın Akınözü) urobiť niečo neodpustiteľné, ale že sa jeho babička navyše znova mení na svoje niekdajšie desivé ja, posadnuté pomstou! Kým sa Miran a Azize snažia vypáčiť zo svojho väzňa pravdu a nikomu neberú telefón, Mahfuz (Barış Yalçın) musí vziať Reyyan aj maličkého Umuta Hazara do nemocnice, pretože drobné chlapčiatko dostane vysokú horúčku. Nečudo, že keď Miran na druhý deň príde domov, vyčerpaná a vystrašená Reyyan najprv zlovestne mlčí... A následne ho zasype výčitkami. Svojho syna skrátka nechce vychovávať medzi výstrelmi, takže ak to bude nutné... Je pripravená byť mu matkou i otcom zároveň! Nepoučiteľná Azize sa rozhodne všetkých, ktorých viní zo synovej smrti, potrestať naraz - Cihana (Serdar Özer), Fusün, Erkana... I seba. Reyyan temer zošalie od strachu, keď sa v poloprázdnom sídle Şadoğluovcov objavia Fusünini muži a chcú uniesť Umuta!

Galéria

Lepšiu poistku ako život najmladšieho z nenávidenej rodiny si Fusün nemohla zvoliť. Nik z nich jej nemôže ani len vlások na hlave skriviť! Keď Yaren (İlay Erkök) zistí, čo sa deje, na jej tvári sa znova usadí dôverne známy zlý úsmev... Reyyan všetkých zahanbí, keď im vykričí, ako ju sklamali svojimi činmi a nesplnenými sľubmi, a vzápätí vydesí, keď sa im v bezvedomí zvezie k nohám! Miran je pripravený sľúbiť Fusün čokoľvek, všetko na svete, len aby mu vrátila syna. Všetko... No to, čo žiada, mu vyrazí dych. Keď sa Reyyan preberie, jej strach a obavy vyústia do silného hysterického záchvatu. Nebyť Handan (Gülçin Hatıhan), ktovie, ako by to napokon dopadlo...?

Azra (Sera Kutlubey) je každým dňom viac a viac zhrozená z netvora, ktorý sa vykľul zo ženy, čo ju priviedla na svet. No i tak jej výmenou za Umutov bezpečný návrat k rodičom sľúbi to, čo Fusün chce najviac.... Seba.

Sledujte v piatok, 1. septembra, o 11.05!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Dievča, ktoré verí v zázraky - v sobotu, 2. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie