Spútaný motýľ II.: 103. a 104. epizóda

Spútaný motýľ II.: 103. a 104. epizóda

Je to ako kúsok dúhy na horizonte krátko po ničivej búrke, ako malý zázrak, keď Reyyan smie opäť zovrieť Umuta do náručia.

Keď sa Reyyan (Ebru Şahin) dozvie, že ešte minimálne jednu nekonečnú noc bude musieť byť bez milovaného synčeka, ide sa zblázniť od žiaľu a strachu. Nečudo, že všetok nahromadený hnev a frustráciu si vyventiluje na človeku, ktorému dôverovala zo všetkých najviac, no ktorý ju aj zo všetkých najviac sklamal - na Miranovi (Akın Akınözü). Protivná Yaren (İlay Erkök) si kráľovsky užíva utrpenie sesternice a jej manžela, ktoré by, ak by len trošku chcela, dokázala ukončiť jedinou vetou. Lenže... Nechce. Možno tak trochu paradoxne, zničená Reyyan napokon útechu nájde v náručí muža, ktorý ju dnes potrebuje rovnako zúfalo ako ona jeho – strýka Cihana (Serdar Özer), v ktorého žilách prúdi krv jej milovaného nebohého otca (Serhat Tutumluer). O niečo neskôr si cestu k synovi, ktorému nebol práve najlepším otcom, konečne nájde i Nasuh (Macit Sonkan). Reyyan sa dozvie o mieste, kde možno Fusün (Ayşegül Günay) ukrýva jej synčeka... Azra (Sera Kutlubey) nedobrovoľne spozná úplne inú Azize (Ayda Aksel) – tú, o ktorej dosiaľ len počúvala neuveriteľné historky z rôznych strán.

Galéria

Je to ako kúsok dúhy na horizonte krátko po ničivej búrke, ako malý zázrak, keď Reyyan smie opäť zovrieť Umuta do náručia. Zrejme by sa to nikdy nestalo, keby navzdory stále napätým vzájomným vzťahom za jeden povraz nezačali tajne ťahať dvaja muži, ktorí už nemajú čo stratiť – a ani si pritom poriadne neuvedomili, že okrem očividného môžu získať... Všetko. Mahfuz (Barış Yalçın) otvorí dcére oči, keď jej z pohľadu niekoho, kto má potrebný odstup, ukáže, aká je k Miranovi nespravodlivá, i keď má možno v mnohom pravdu. Nasuh má strach, že oheň, ktorým dnes horí jeho životná láska, napokon spáli na popol ju i všetko a všetkých v dosahu...

Azra s veľkými obavami sleduje formovanie nového, naozaj nečakaného spojenectva. A rozhodne nie bezdôvodne!

Sledujte v pondelok, 4. septembra, o 11.00!

Nenechajte si ujsť ani nesmrteľnú klasiku Obecná škola - v sobotu, 9. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie