Prekliatie alebo naopak požehnanie? Na projekte sa vystriedali až traja režiséri!

Prekliatie alebo naopak požehnanie? Na projekte sa vystriedali až traja režiséri!

Proces výroby ovplyvnili aj ďalšie dva známe seriály.

Vo svete je celkom bežné, že seriál režíruje viacero režisérov. Dokonca sa stáva, že takmer každú časť má pod palcom niekto iný. Na Slovensku je to ale skôr výnimka a väčšinou máva projekt na starosti jeden režisér, prípadne pri dlhodobých seriáloch sa striedajú v blokoch. Ale seriál Šťastní vs Šťastní bol v tomto na naše pomery špecifický. Vystriedali sa pri ňom hneď traja režiséri! 

 TIP Tak toto určite nebol lacný špás: V jazere utopili luxusné auto!

Prečo tomu tak bolo? Do hry zasiahlo niekoľko faktorov. Okrem pandémie zamiešali karty aj ďalšie dva známe seriály. Martin Kazimír seriál pripravoval a odštartoval, ale hneď následne musel utekať dokončiť 3. sériu Pána Profesora. Zuzka Marianková projekt rozvinula a vystavala do dokonalosti, najmä čo sa týka práce s hercami.

FOTO:  TV Markíza

V závere nakrúcania však už ale musela rozbiehať 7. sériu Oteckov. Štafetu nakoniec prebral debutujúci Ondrej Hraška, ktorý seriál na začiatku rozbiehal s Martinom ako režisérske duo, ale potom načas uprednostnil radšej prácu na svojom debutovom hranom filme. Vrátil sa až v závere, aby pomohol kolegom Šťastných veľkolepo dokončiť. Kruh sa tak krásne uzavrel. 

Premiérovú epizódu seriálu Šťastní vs Šťastní si môžete pozrieť v stredu 16. februára o 20.30 h na Markíze alebo už teraz na VOYO.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie