• Relácie
  • Šťastný domov
  • Nešťastná Janka Hospodárová: Na nakrúcaní Šťastného domova musela zasahovať polícia!

Nešťastná Janka Hospodárová: Na nakrúcaní Šťastného domova musela zasahovať polícia!

Nešťastná Janka Hospodárová: Na nakrúcaní Šťastného domova musela zasahovať polícia!

Podarí sa tímu Šťastného domova dokončiť opravy podľa plánu?

Rodina Popovičovcov si zažila svoje. Hlavou rodiny je pani Renáta (41), ktorá nielenže sama vychováva svoje dve dcéry Petru (17) a Natáliu (18), ale sa stará aj o svoju ťažko chorú a imobilnú mamu Vieru. Muža pred rokmi opustila, pretože sa o rodinu nestaral. „Raz som ho poslala po lieky, keď mala dcérka horúčku. Keď sa nevracal, šla som ho hľadať a našla som ho v krčme,“ priznala s trpkosťou v hlase Renáta. To bol moment, kedy sa rozhodla o rodinu postarať sama.

Najväčšiu radosť matke robia jej dve dcéry. Navzájom sú si veľkou oporou a aj keď toho nemajú veľa a o šťastnom domove sa hovoriť nedá, snažia sa žiť najlepšie, ako sa len dá. „Som na svoju mamu veľmi pyšná, pretože sa snaží, aby sme mali taký život, ako majú ostatné rodiny, aj keď my tu taký život nemáme,“ priznala staršia Natália.

Janka Hospodárová sa preto rozhodla, že s pomocou tímu odborníkov sa pustí do prerábky domu, aký si rodinka Popovičovcov zaslúži. Spočiatku všetko postupuje podľa plánov, no prerábku ohrozia zlodeji, ktorí sa neštítia ani v nešťastí zanechať spúšť, aká v Šťastnom domove ešte nebola.

Počas prác totiž dom Popovičovcov vykradnú a robotníkom odcudzia potrebné náčinie a štábu techniku. Ako sa napokon skončí táto nepríjemná udalosť a či stihnú robotníci napriek komplikáciám prerobiť dom podľa plánu, to si nenechajte ujsť už dnes večer v Šťastnom domove.

Sledujte Šťastný domov už dnes o 20.30 h na Markíze!


Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie