• Relácie
  • Survivor
  • Už žiadne dohady. Pravda o účasti Rachel v šou Survivor je konečne vonku!

Už žiadne dohady. Pravda o účasti Rachel v šou Survivor je konečne vonku!

​Martin Prágr (tanečník)

Martin (29) začal tancovať už v siedmich rokoch a do povedomia širokej verejnosti sa zapísal ako účastník troch ročníkov súťaže StarDance. Jeho tanečnými partnerkami boli Gabriela Soukalová, Simona Babčáková a Iva Kubelková. V tanečnej súťaži bola väčšina pozornosti venovaná jeho slávnym partnerkám, so Survivorom však prišla jeho chvíľa, aby zažiaril on sám.

Márty je človek, ktorý sa nikdy nevzdáva a keď sa už pre niečo rozhodne, venuje maximálne úsilie a sústredenosť tomu, aby uspel. To platí aj pre jeho účasť v súťaži, ktorú berie ako výzvu a chce ju využiť na 100 %. Okrem tanca sa do pamäti ľudí zapísal aj benefičnou akciou na pomoc Hodonínu po ničivom tornáde.

Martin „Márty“ Prágr
Martin „Márty“ Prágr  |  FOTO:  TV Nova

​Rachel Karnižová (módna návrhárka)

Rachel (22) bola rozhodne najhlasnejším účastníkom tretieho ročníka reality šou Love Island Česko & Slovensko, kde sa dostala v páre s Claudom až do finále. Ich vzťah im ale nevydržal a januári tohto roku oznámili rozchod. Rachel je veľmi ambiciózna a vie, ako na seba upútať pozornosť. Kde je Rachel, nie je núdza o dobrodružstvo, drámu aj zábavu. Hoci to na prvý pohľad nemusí nechať na sebe poznať, je schopná veľmi múdro prispôsobiť svoje správanie tak, aby nakoniec dosiahla svoje.

Rachel Karnižová
Rachel Karnižová  |  FOTO:  TV Nova

Martin Carev (cestovateľ)

V šestnástich rokoch Martin (25) založil kanál na YouTube s názvom Volám sa Martin, ktorý má teraz viac ako 500 000 odberateľov. O tri roky neskôr ho časopis Forbes označil za 20. najvplyvnejšieho Čecha na sociálnych sieťach. Stále je jedným z najobľúbenejších influencerov generácie Y. Pôsobí aj vo svete modelingu a vydal aj niekoľko vlastných piesní. V roku 2022 sa objavil v programe Tvoja tvár má známy hlas.

V posledných rokoch sa venoval predovšetkým cestovaniu po svete a malú rolu mal aj v seriáli Ulice. Martin je veľkým fanúšikom Survivora, má naštudované všetky série vrátane zahraničných verzií. Vďaka extrémnym výletom, ktoré počas svojich ciest podnikol, je pripravený na tvrdé podmienky, ktorým bude musieť na ostrove čeliť.

Martin
Martin  |  FOTO:  TV Nova

Adéla Krajdlová (speváčka)

Adéla (22) sa v roku 2020 zúčastnila šou Česko-Slovensko hľadá SuperStar, kde postúpila medzi dvadsaťpäť najlepších. Potom začala skladať vlastné piesne. V súčasnej dobe sa venuje hlavne cestovaniu a modelingu. O účasť v Survivorovi mala veľký záujem a prípravám obetovala maximum. Najväčším problémom pre ňu bude digitálny detox a tiež smútok za blízkymi. V prípade víťazstva by finančnú výhru investovala do vlastnej kaviarne, ktorú by rada prevádzkovala so svojím priateľom.

Adéla Krejdlová
Adéla Krejdlová  |  FOTO:  TV Nova

Michael Skalický (operný spevák)

Michael (33) je trinásť rokov operný spevák a, navyše, v Prahe prevádzkuje dve krčmy. Na základnej škole bol šikanovaný, pretože bol pre ostatných ryšavým spievajúcim chlapcom s výrazným a neprepočuteľným hlasom. Pochádza z rozvedeného manželstva a vychovávala ho predovšetkým jeho matka. S otcom mal pre svoj coming out komplikovaný vzťah, ale teraz sa snažia spolu vychádzať. Svojou účasťou v súťaži by mu rád dokázal, že nie je slabý ani zženštilý a že aj ako gej môže byť skutočným mužom.

Michael sa nebojí ukázať emócie, rád okolo seba šíri pozitívnu energiu, ale zároveň nezabúda, že ide o hru a je pripravený hrať tvrdo, vážne a strategicky. Michael je osobnosť, ktorú nemožno prepočuť. Vždy si želal byť sólovým spevákom a verí, že sólo dostane zatiaľ aspoň v šou Survivor.

Michael Skalický
Michael Skalický  |  FOTO:  TV Nova

Veronika Sandholzová (študentka)

Veronika (23) je veľmi cieľavedomá a pre úspech je schopná urobiť takmer čokoľvek. V roku 2021 získala titul Miss Sympatie. Do Survivora sa neúspešne hlásila už vlani. Odvtedy sa naplno vrhla do cvičenia a schudla 10 kilogramov.

V súťaži chce naplno využívať všetky svoje zbrane, aby si získala dôveru ostatných ľudí. Nebojí sa použiť lož, ohnúť informácie vo svoj prospech a tvoriť tajné aliancie na viacerých stranách. Uvidíme, či dokáže udržať tajomstvo a či ostatní uveria jej nevinnému výrazu krehkej blondínky.

Veronika Saundholcová
Veronika Saundholcová  |  FOTO:  TV NOVA

​Jack Hamid (Hotel Manager)

Jack (46) sa narodil v Káhire, vo vplyvnej rodine. Jeho otec pôsobí ako medzinárodný diplomat a jeho matka bola úspešnou podnikateľkou vo farmácii. Jeho sestra je profesorkou na káhirskej univerzite a jeho brat sa živí ako pilot. Jack mal vďaka tomu tvrdú výchovu a chodil aj na armádnu školu, odkiaľ si vraj do súťaže nesie kadejakú skúsenosť. Tlak jeho rodiny a predovšetkým jeho otca bol naňho príliš a chcel ukázať, že dokáže preraziť sám, spôsobom, ktorý je mu viac vlastný.

Dnes je Jack so svojimi súrodencami len v zriedkavom kontakte a nestýka sa ani s otcom. Jack je rozvedený a má štvorročného syna. Tomu by rád ukázal, že jeho otec je hrdina. V Česku žije už 15 rokov a dlhé roky sa živý ako manažér päťhviezdičkových hotelov. Do Survivora sa prihlásil, aby našiel sám seba a pravých priateľov. Miluje pozornosť a je schopný urobiť čokoľvek, aby ju získal.

Hovorí o sebe, že je príliš čestný, s každým sa rýchlo skamaráti. Je však tiež „drama queen“ a vie, že v ostatných bude vzbudzovať emócie. Či už pozitívne alebo negatívne. Pokiaľ by vyhral, rád by všetky peniaze venoval deťom bez domova.

Jack Hamid
Jack Hamid  |  FOTO:  TV Nova

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie