Tereza zo Svadby po plastickej operácii: Ukázala sa hore bez... a ten výsledok!

Tereza nám prezradila pravý dôvod, prečo sa rozhodla pre plastickú operáciu pŕs.

Tereza zo šou Svadba na prvý pohľad prešla prednedávnom výraznou premenou. Po dlhých rokoch sa odhodlala na plastickú operáciu pŕs. Nešlo len o samotné zväčšenie, ale aj o korekciu po výraznom schudnutí. V rozhovore nám o tom prezradila viac.

Dlho si sa odhodlávala na operáciu, zväčšenie pŕs. Kedy nastal moment, že si si povedala, že ideš do toho? 

Umelé prsia sa mi páčili hádam už od 20 rokov, keď si ich nechala urobiť moja najlepšia kamarátka. V tej dobe som však na to nemala prostriedky a nemohla som si zákrok dovoliť. Taktiež moje prsia vyzerali inak, lepšie. Neskôr, keď som nad tým začala uvažovať (po schudnutí), tak som už bola vo veku, kedy som si hovorila, že stačí až po deťoch. Zlom nastal vo chvíli, keď som začala počítať. S Milanom sme sa zhodli, že určite najbližšie dva roky sa o dieťa pokúšať nebudeme. Preto som si povedala, že si tie prsia chcem užiť teraz. Potom prípadne podstúpim úpravu. Inak by som čakala možno aj 5 - 6 rokov, lebo chceme aspoň dve deti. 

Mala si pred operáciou nejakú predstavu, o koľko čísel chceš väčšie prsia?

Predstava bola, aby výsledok bol na veľkosti C. Na moju výšku som nechcela nič prehnané a vulgárne. Samozrejme som zo začiatku bola samozvaný odborník a na všetkých rôznych fórach si hľadala informácie a pýtala sa, kto si dal koľko ml. Potom som bola vyvedená z omylu a nechala si poradiť od odborníka. Tým, že každá postava a hrudník je iný, tak aj výsledok rovnakej veľkosti a tvaru môže pôsobiť inak. Nakoniec som pánovi doktorovi Hederovi ukázala, čo sa mi páči na podobnej postave, a nechala výber na ňom. Objemovo mám o dosť väčšie, ako som si myslela, že budem voliť. Výber kliniky a doktora je základ. O tom, že naozaj idem do toho, som sa presvedčila až po konzultácii v Concept Clinik v Bratislave. Som rada, že som si nechala poradiť, výsledok je perfektný. 

Čo bola prvá myšlienka, ktorá ti napadla, keď si sa uvidela po operácii v zrkadle?

Tým, že som išla do variantu, že budem mať väčšie prsia, ako som chcela, tak som mala popravde trochu strach. Keď som prvýkrát videla prsia bez bandáží, bola som nadšená, a to boli ešte opuchnuté. Úplne som si povedala: Ešteže som dala na pána doktora. Vôbec by mi neprekážali ani také, aké boli. Teraz už sú trošku menšie a je to presne to, čo som pôvodne chcela. Moje prsia neboli úplne škaredé, ale po tom, ako som schudla viac než 10 kg, sa to na nich podpísalo. Ostalo mi dosť prebytočnej kože, a preto boli ovisnutejšie. Okrem zväčšenia som podstúpila aj korekciu. 

Čo povedal Milan na tvoju premenu?

Milan je nadšený. Vo všetkom ma podporoval. Tešíme sa spolu. Prvá reakcia bola: To sú riadne bomby. Ešte to povedal po slovensky, tak sme sa smiali. Potom chválil, že sú krásne.

Mnoho žien naberie väčšie sebavedomie po zväčšení pŕs. Je to aj tvoj prípad?

Rozhodne je to neporovnateľný pocit v plavkách a nahá. Teším sa z toho a užívam si, že nemusím riešiť, ako to bude vyzerať bez podprsenky. Že si môžem zobrať šaty s holým chrbtom, ktoré sa mi vždy páčili. No, žeby som si teraz o sebe začala myslieť, že som nejaká hviezda len kvôli prsiam, to nie.

Zmenilo sa niečo vo vašom vzťahu s Milanom po tejto premene?

Musela som sa zamyslieť, ale nemám ten pocit. Po fyzickej stránke nám to klapalo vždy. Prsia sú bonus. 

Galéria

Plánuješ na sebe aj iné úpravy?

Iné úpravy zatiaľ neplánujem. No ako sa hovorí, nikdy nehovor nikdy. Plánujem teraz trochu viac zamakať, aby som spevnila aj ostatné časti tela. Nejde všetko riešiť plastikou. A ako sa hovorí, bez práce nie sú koláče. Tak, aby aj ten zvyšok k tým prsiam ladil. 

Pozrite si, ako nám Tereza s Milanom ukázali ich spoločné bývanie. 

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie