Zásah polície v dome páru zo šou Svadba na prvý pohľad. Nevesta sa poriadne rozohnila

Nevestu, ktorá účinkovala v britskej verzii šou Svadba na prvý pohľad (Married at First Sight), vypočúvala polícia. Porschu Pernnelle obvinili z poškodzovania majetku. Hliadku na ňu privolal jej manžel zo šou Terence Edwards. Štyridsaťjedenročný hudobník tvrdí, že mu partnerka po výbušnej hádke vyplienila byt, v ktorom spolu žili počas nakrúcania šou. 

Porscha mala Terencovi rozrezať oblečenie a rozbiť dvoje hodiniek značiek Hugo Boss a Michael Kors. Dvojica mala pohádať po nakrúcaní epizódy, v ktorej si páry majú povedať, či spolu budú ďalej fungovať alebo nie. Terence našiel už veci zničené, ale do bytu mal prístup len on a Porscha, takže to bolo jasné, kto veci zničil. 

Terence sa sťažoval aj produkcii a tí sa zaviazali, že mu spôsobenú škodu vynahradia. "Trvalo to celú večnosť a čakanie bolo stresujúce, ale nakoniec mi všetky veci dali do poriadku," povedal ženích. 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Porscha Pernnelle (@porscha.x)

Zdroj z produkcie prezradil, že Terence a Porscha sa často hádali, pretože mali rozdielne predstavy o manželstve. "Terence sa viackrát rozhodol zo šou odísť, zatiaľ čo Porscha chcela zostať, a tak v ich partnerstve naďalej rástlo napätie. Jedného rána zistil, že veci, ktoré nechal v byte, sú poškodené, jeho oblečenie roztrhané a hodinky rozbité. Nemal inú možnosť, ako zavolať políciu, pretože mal podozrenie, že je za tým Porscha.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Porscha Pernnelle (@porscha.x)

Mamička jedného dieťaťa Porsha, ktorá je veriaca kresťanka, mala pochybnosti o tom, či ich nový vzťah môže fungovať, pretože Terence je dídžej a často sa zabáva v nočných kluboch do skorých ranných hodín, zatiaľ čo ona chodieva spávať pred 23.00 h. Predtým, ako sa Terencea vôbec spýtala na jeho meno, sa pýtala na jeho náboženské presvedčenie, pričom Terence potvrdil, že je skutočne kresťan a otec troch detí z predchádzajúceho vzťahu.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie