Ženích v šoku! V Svadbe na prvý pohľad mu vybrali nevestu, ktorá bola mužom

Ženích bol očarený.

Vo Veľkej Británii televízni diváci aktuálne môžu sledovať štvrté sériu svetoznámej šou Svadba na prvý pohľad (Married at First Sight). Prvé epizódy vyvolali veľkú diskusiu kvôli jednej z účastníčok. Je ňou Ella Morgan, ktorá otvorene hovorí o svojej tranzícii z chlapca na ženu, čo divákom a fanúšikom šou neprekáža. Kritiku namierili skôr na tvorcov šou, ktorých obvinili z toho, že Ellu si vybrali len preto, aby vyvolala rozruch. 

Ella však tiež túžila len nájsť svoju životnú lásku. Dvadsaťdeväťročnej konzultantke vybrali odborníci na základe testov event manažéra Nathaniela Valentina. Hoci bol Nathaniel svojou nevestou očarený, najviac svoj svadobný deň a aj svoj vzhľad prežívala práve nevesta. 

Krásna blondínka si prešla náročným obdobím a šikanou a nikdy si samu seba nevedela predstaviť vo svadobných šatách. „Nechce sa mi veriť tomu, že sa vydávam ja ako Ella. Keby som tak mohla povedať svojmu šesťročnému ja, že raz sa ti splní sen, budeš ako Disney princezná,“ povedala Ella. 

K oltáru ju priviedol jej otec. Ellu totiž odmalička podporuje celá jej rodina. Nie vždy to však vedela. Ako dieťa sa bála priznať, čo sa v jej vnútri deje a s čím bojuje. Bála sa, že o svoju rodinu príde. To, že je dievča a nie chlapec, povedala svojej mame ako 12-ročná.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ELLA MORGAN (@ellamorganc)

Diváci sú z Ellinej rodiny nadšení a o svoje pozitívne ohlasy sa podelili aj na sieti X. „Je krásne vidieť v mainstreamovej televízii, ako celá rodina podporuje transrodovú osobu,“ napísal jeden z nich. „Je fantastická. Veľmi milé dievča. Jej rodina je tiež úžasná, páči sa mi, akí podporujúci sú jej rodičia,“ napísal ďalší. 

Ella mala najväčší strach z toho, ako jej manžel Nathaniel príime fakt, že je transrodovou osobou. Jej pocity vyplývajú aj z predchádzajúcich skúseností s mužmi. Mnohí o ňu stratili záujem, keď sa im zdôverila s tým, že prešla tranzíciou. Niektorí zase chceli udržiavať vzťah, ale potajomky. Preto sa obávala, čo na to povie jej ženích. Nathanial ju však prijal takú, aká je a priznal, že je pansexuál - do človeka sa zaľúbi preto, aký je, bez ohľadu na jeho rod a pohlavie. 

Diváci sú teraz zvedaví, ako to medzi dvojicou bude fungovať. Hoci pôsobili idylicky, v upútavke na ďalší diel ich ukázali pri veľkej hádke. 

​Pozrite si, ako to od začiatku iskrilo medzi Karin a Dušanom v slovenskej verzii Svadba na prvý pohľad hore vo videu.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie