Spojila ich Tvoja tvár. Spevák a herečka si po rokoch k sebe našli cestu!

Spojila ich Tvoja tvár. Spevák a herečka si po rokoch k sebe našli cestu!

Poznajú sa už viac ako 20 rokov.

Obaja pochádzajú z rovnakého kraja, no na desiatky rokov sa ich cesty rozišli. Až šou Tvoja tvár znie povedome ich opäť spojila a obaja si povedali, že práve teraz je ten správny čas na spoluprácu. Ondrej Kandráč a Natália Puklušová majú pre fanúšikov tú najlepšiu správu. Sympatická dvojica predstavila spoločnú pieseň s názvom Ľúbi, kto dúfa.

„Keď som sa dozvedela, kto bude účinkovať v projekte Tvoje Tvár znie povedome a medzi všetkými menami som zbadala to Ondrejove, vedela som, že z tejto šou odídem so spoluprácou s ním,“ prezradila Natália. „Cítila som to v kostiach, ako sa naše rodové korene ozvú a príde chuť vytvoriť niečo spoločné. Sme vychovaní v rovnakej filozofii a prostredí. Nie je jednoducho možné, že sa stretneme po dvadsiatich rokoch len tak náhodne! Takto to prosto nefunguje, že náhodička,“ dodala s úsmevom.

TIP: Čo diváci v Tvojej tvári nevideli. Strašidelná práca maskérov

Podobne to vníma aj Ondrej. „Znie to neuveriteľne, ale s Natálkou sa poznáme už vyše dvadsať rokov. V deväťdesiatych rokoch som ju s orchestrom sprevádzal na folklórnych festivaloch v Bardejove či vo Svidníku. Už vtedy ma zaujala svojou bezprostrednosťou, ale hlavne parádnym hlasovým fondom. Prednedávnom sa naše cesty skrížili opäť v šou Tvoja tvár znie povedome. Povedal som si, že je najvyšší čas na spoločnú pieseň, ktorá by v sebe odrážala východniarsky naturel i temperament. A je to tu. Veľmi sa z toho teším. Myslím, že vznikla vydarená skladba, ktorá je možno začiatkom ďalšej spolupráce,“ neskrýval nadšenie hudobník.

Ondrej je autorom melódie, s aranžmánmi mu pomohli členovia Natálinej kapely - Rado Palkovič (gitara), Ladislav Banga (klávesy a saxofón),  Igor Biháry (bass gitara a kontrabas) a Filip Líška (bicie). O text sa postaral dvorný textár Kandráčovcov Vlado Puchala.

Pozrite si videoklip k novej skladbe Ondreja Kandráča a Natálie Puklušovej:

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie