Životný míľnik Adama Pavlovčina! S obrovskou novinkou počkal na záver

Životný míľnik Adama Pavlovčina! S obrovskou novinkou počkal na záver

Neskrýva veľkú radosť.

Po vydaní dvoch úspešných singlov Moving On a Game, ktoré si držali popredné miesta v rádiových rebríčkoch a po zverejnení emotívnej balady Cold Summer, sa fanúšikovia dočkali kompletného darčeku.

Slovenský spevák s nezameniteľným hlasom Adam Pavlovčin, ktorý vystupuje pod umeleckým menom ADONXS, vydal svoj debutový album s názvom Age of Adonxs!

„Je to pre mňa obrovský míľnik mojej hudobnej kariéry a mám z albumu naozaj veľkú radosť. Je to moja osobná, v niečom až intímna výpoveď a mám pocit, že skladby dokážu previesť poslúchača celou škálou emócií a pocitov. Na albume ponúkam od dynamických skladieb, zmyselných textov, sentimentálnych balád až po rádiové hity,“ odkázal fanúšikom Adonxs, ktorý ešte pred pár dňami účinkoval v šou Tvoja tvár znie povedome. Na vydanie svojho debutového počinu si tak našiel ten najvhodnejší čas a počak až na záver šou.

FOTO:  Jakub Gulyás

Názov albumu Age of Adonxs predznamenáva príchod nového vetra na česko-slovenskú hudobnú scénu, ako aj Pavlovčinov debut po vítazstve v speváckej súťaži SuperStar. Na albume spolupracoval so svojím stálym tímom producentov - Marekom Rakovickým, Oliverom Fillnerom a Tomášom Lobbom zo štúdia Lavagance. Celý album zmastroval Dave Kutch, ktorý má na konte hviezdne spolupráce s celosvetovými umelcami ako Dua Lipa, The Weeknd, Lana Del Rey či Billie Eilish.

Skladby z nového albumu Pavlovčin predstaví na ADONXS on tour, ktoré sa začína o pár dní. Okrem Trenčína, Bratislavy a Košíc zavíta aj do troch českých miest.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie