Defne začne priam „nerimanovsky“ okato húsť o svadbe

Defne začne priam „nerimanovsky“ okato húsť o svadbe

Ömer na sebe nedá nič znať, hoci je citlivá asi ako búracie kladivo a nenápadná ako slon medzi králikmi!

Pri pohľade na svoje krásne partnerky v mikulášskych čiapkach a kratučkých sukničkách Ömerovi (Barış Arduç) a Sinanovi (Salih Bademci) raz-dva stúpne adrenalín – a dôjdu slová. Lenže keď sa vzápätí na scéne zjaví až príliš akčná Neriman (Nergis Kumbasar), atmosféra začne hustnúť z úplne iného dôvodu. Nihan (Sanem Yeles) nevdojak prebudí v Ayşegül (Gizem Denizci) novú nádej, že jej situácia s İsmailom (Kerem Fırtına) možno predsa len nie je úplne beznádejná. Zúfalý Koray (Onur Büyüktopçu) na smrť vydesí celé osadenstvo firmy. Teda, až na Ömera a... Zübeyira (Ragıp Gülen). Aj keď je teraz sám dosť nešťastný, láskavý İsmail sa veľmi snaží rozveseliť zlomenú starkú Türkan (Hikmet Körmükçü), ktorá po odchode milovanej vnučky (Elçin Sangu) akoby doslova z večera do rána ostarla o desať rokov. No na jej trápenie existuje jediný liek, a on ním, žiaľ, nie je... Kým dobrá duša Şükrü (İsmail Karagöz) vždy vie, ako Defne zdvihnúť náladu a vliať nádej, Neriman, ako vždy netaktná až strach, vždy spoľahlivo docieli pravý opak a totálne ju rozhodí - rovnako ako dnes, hoci výnimočne chcú obe to isté! Sinan a Seda (Müjde Uzman) urobia ďalší veľký krok vo svojom vzťahu – začnú spolu žiť pod jednou strechou.

Galéria

Je pozoruhodné, že Ömer na sebe nedá nič znať, keď Defne – citlivá asi ako búracie kladivo a nenápadná ako slon medzi králikmi – začne priam „nerimanovsky“ okato húsť o svadbe. Sedu dojme, že si Sinan s malou Larou (Alya Gündüz) tak skvelo rozumejú. Keď diva Koray zistí, že na silvestrovskú oslavu u priateľov sa dostavil ako prvý (a jediný), najradšej by hneď zdupkal. No zjavne nebude musieť, po telefonáte so svojím spolusprisahancom – Neriman – totiž hostiteľka Defne šmahom zmení plány! Pre Serdara (Osman Akça) je stále ťažšie nemiešať sa do záležitostí Ayşegül, Cevdeta (Uğur Biçer) a İsmaila. Posadnutosť svadbou začína Defne pomaly, ale isto prerastať cez hlavu... A čo je ešte horšie, s Neriman sú už ako siamské dvojičky!

Aj keď si Ayşegül myslela, že jej nehodný manžel ju už nemôže ničím prekvapiť, pochopí, ako veľmi sa mýlila. A o poriadne prekvapenie sa postará aj Ömer, keď svoju krásnu polovičku vezme na isté výnimočné miesto...

Sledujte vo štvrtok, 14. decembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie