Hrozí, že ten, čo sa mal krásnu správu dozvedieť ako prvý, bude posledný

Hrozí, že ten, čo sa mal krásnu správu dozvedieť ako prvý, bude posledný

Počet tých, čo vedia, totiž doslova z hodiny na hodinu narastá – a počet tých, čo nie, dramaticky klesá. Najvyšší čas na plán P!

Osadenstvo firmy si po nepríjemnej studenej sprche od Ömera (Barış Arduç) vstúpi do svedomia a expresne rýchlo postaví novú koncepciu kampane, s ktorou predtým vôbec nevedeli pohnúť – a to všetko vďaka Korayovi (Onur Büyüktopçu) a jeho úžasnému nápadu. Nuž a povestnou čerešničkou na torte je výber hlavnej hviezdy... Neriman (Nergis Kumbasar) je príšerne frustrovaná, pretože hoci si dá veľkú námahu s prípravou romantického prekvapenia pre Defne (Elçin Sangu) a Ömera, jej nič netušiaci kolegovia a priatelia jej to pokazia. Nanešťastie sa nechá uniesť hnevom a vytresne, čo nemá. Všetko sa dupľom zamotá, keď v snahe zabrániť najhoršiemu sa gratulácie k bábätku spontánne začne prijímať pár, ktorý zatiaľ žiadne nečaká... Nihan (Sanem Yeles) stačí jediný pohľad na najlepšiu kamarátku a hneď vie, koľká bije. Takže asi neprekvapí, že ako ďalší sa to dozvedia Serdar (Osman Akça) s İsmailom (Kerem Fırtına). Koray so Sinanom zase zasvätia dobráka Şükrüho (İsmail Karagöz). Počet tých, čo vedia, tak doslova z hodiny na hodinu narastá – a počet tých, čo nie, dramaticky klesá. Takže reálne hrozí, že ten, čo sa to mal dozvedieť ako prvý, bude posledný... Najvyšší čas na plán P!

Galéria

O pár rokov neskôr sú z Defne a Ömera hrdí rodičia rozkošnej malej slečny menom Emıne, ktorá sa každým dňom dočká súrodenca. Aj Sinan (Salih Bademci) so Sedou (Müjde Uzman) a malou Larou (Alya Gündüz) majú po mnohých sklamaniach konečne dôvod na radosť. A viac ako zaslúžené šťastie sa zabývalo aj u İsmaila a Ayşegül (Gizem Denizci).

Keď sa všetci opäť stretnú pri jednom stole, Koray svojmu novému miláčikovi – malej „sušienke“ -, vyrozpráva príbeh veľkej lásky jej rodičov. Teda, jeho mierne prikrášlenú verziu, v ktorej je, pochopiteľne, hlavným hrdinom práve on.

Sledujte v utorok, 19. decembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie