Koray nechtiac zničí výnimočný okamih vo vzťahu Defne a Ömera

Koray nechtiac zničí výnimočný okamih vo vzťahu Defne a Ömera

O najkrajšie zo všetkých tajomstiev sa tak neplánovane ešte nejakú tú chvíľu budú deliť len dve osoby.

Sinan (Salih Bademci) so Sedou (Müjde Uzman) sú veľmi, veľmi šťastní, keď sa im podarí prekonať zdanlivo neprekonateľnú krízu. Pre Ömera (Barış Arduç) a Defne (Elçin Sangu) je to, vzhľadom na okolnosti, predsa len o čosi ťažšie... Neriman (Nergis Kumbasar) a Koray (Onur Büyüktopçu) sa pustia do prípravy svadobnej párty, na ktorú nik z pozvaných rozhodne len tak skoro nezabudne. Ayşegül (Gizem Denizci) posmutnie, keď pochopí, že İsmail (Kerem Fırtına) ešte stále nevie, že jej manželstvo so surovcom Cevdetom (Uğur Biçer) už je dávno minulosťou. Ešteže vďaka nič netušiacej Nihan (Sanem Yeles), ktorá opäť raz neustriehne svoj jazyk, si láska konečne nájde cestu k dvom láskavým srdciam, ktoré dosiaľ bili v rovnakom rytme len v tajnosti... Koray spanikári, keď Aytekinovo (Serkan Dağlı) auto cestou na svadbu Sinana a Sedy zrazu zdochne uprostred diaľnice. No aj Defne začne panikáriť – dôvodom je, ako takmer vždy, až príliš akčná Neriman, ktorá ju očividne neprestane obháňať, kým si nespraví ten prekliaty test! (Nielen) Derya (Selin Uzal) sa dočká obrovského prekvapenia.

Galéria

Aj keď to Koray určite myslí dobre, nechtiac zničí výnimočný okamih vo vzťahu Defne a Ömera – a pritom sa to ani nedozvie. O najkrajšie zo všetkých tajomstiev sa tak neplánovane ešte nejakú tú chvíľu budú deliť len dve osoby... Defne a Neriman. Ömerovo krásne prekvapenie rozcitlivenú Defne veľmi dojme. K úplnému šťastiu jej chýba už len objatie starkej Türkan (Hikmet Körmükçü). Vraví sa, že spriaznené duše si rozumejú aj bez slov. Nuž, živým dôkazom pravdivosti tohto tvrdenia sú bez debaty Neriman a Koray, ktorým stačí doslova pár žmurknutí a hneď vedia, čo treba urobiť...

Neriman, ktorú už neskutočne „svrbí jazyk“, temer vystrie, keď zistí, prečo sa Defne ešte stále nerozhýbala. Lenže... Čo ak má náhodou pravdu?!

Sledujte v pondelok, 18. decembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie