• Relácie
  • Vedma
  • Bojové scény herca z minisérie Vedma vystrihli. Dôvod?

Bojové scény herca z minisérie Vedma vystrihli. Dôvod?

Bojové scény herca z minisérie Vedma vystrihli. Dôvod?

Herec Jaroslav Dušek nám ho prezradil.

Nový 5-dielny pôvodný seriál žánru fantasy Vedma štartuje na Voyo už v piatok 16. júna. Za česko-slovenskou fantasy minisériou Vedma stoja úspešní slovenskí tvorcovia – producentka a scenáristka Adriana Kronerová a režisér Jakub Kroner.

Jaroslav Dušek stvárnil vo Vedme kvantového fyzika na dôchodku. Keď sme sa českého herca opýtali na zhodnotenie po nakrúcaní, tak si pochvaľoval prostredie, kde sa miniséria natáčala, hercov, ale aj štvornohého kolegu. „Bol tam pes, ktorý bol úplne skvelý. Bola to herečka, ktorá všetko točila na prvýkrát. Neurobila chybu,“ zaspomínal si.

Česká legenda mala v minisérii aj akčné scény, ktoré sa však do výsledku nedostali. „Nechceli to do filmu, zatienilo by to ostatných, tak to tam nedali,“ povedal s humorom. O aké scény šlo, sa dozviete v rozhovore.

Nový Voyo Originál Vedma štartuje od piatka 16. júna exkluzívne na Voyo.

​O minisérii Vedma:

Príbeh série je dejovo zasadený do súčasnosti, no zároveň siaha až do obdobia rudolfínskej Prahy šestnásteho storočia. Filip, podobne ako mnoho ďalších alchymistov tej doby, experimentuje s elixírom večného života. Na rozdiel od ostatných sa mu – aj vďaka mýtickému Golemovi – podarí stať sa v podstate nesmrteľným. So svojimi potomkami Luciou a Tomom tak môžu preplávať stáročiami, živení iba zlom a negatívnou energiou. Aby sa zbavili stáročného prekliatia tejto závislosti, túžia po prechode do dimenzií, kde už nikdy nebudú potrebovať fyzické telo. Jediné, čo na to potrebujú, je dostať sa k prechodovému portálu. Ten však stráži Vedma. Nastáva tak odveký súboj dobra so zlom, svetla s temnotou.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie