Pravda je síce lepšia než nevedomosť, no čeliť jej je riadna výzva

Pravda je síce lepšia než nevedomosť, no čeliť jej je riadna výzva
Zdroj: Inter Medya

Odhalenie Sahrinej pravej identity zaúčinkuje ako odistený granát. Nare dokonca zo šoku stratí vedomie!

Gediz (Uraz Kaygılaroğlu) by bol najradšej, keby sa Sahra (Deniz Işın) vrátila do Istanbulu, a to ešte dnes. Ona mu však, nanešťastie, neverí, že mu ide len o jej bezpečie. Kiežby jej radšej na rovinu povedal, že na dedičstvo po Akınovi (Erhan Alpay) môže zabudnúť... Müge (Esra Kızıldoğan) dá Sancarovi (Engin Akyürek) zaujímavý tip, ako si poradiť s Kahramanom (Bülent Şakrak). Nare (Neslihan Atagül Doğulu) pookreje, keď ju prídu pozrieť Elvan (Hivda Zizan Alp) s Kavrukom (Edip Tepeli). Yahyovi (Doğukan Polat) stále nedochádza, že s ním prefíkaná Dudu (İlayda Ildır) manipuluje, aby dostala všetko, čo si zaumienila. Všetko! Opäť tak kruto raní úbohú Elvan. A Šťastena sa dnes obráti chrbtom aj Menekşe (Tülin Ece) a Kahramanovi.

Galéria

Kavruk, ako už toľkokrát predtým, opäť musí expresne hasiť pár požiarov založených niekým iným. Ceylan (Gözde Çığacı) s Necdetom (Sami Aksu) sa s malou dušičkou vyberú do sídla Efeoğluovcov. Pani Halise (Gonca Cilasun) a teta Feride (Zerrin Sümer) si skočia do úsmevu. Dôvodom sú Nare a Elvan... Odhalenie Sahrinej pravej identity zaúčinkuje na všetkých prítomných ako odistený granát. Nare dokonca zo šoku stratí vedomie!

Z pani Halise, ktorá sa rozhodne všetkým dokázať, že má osudy svojich blízkych pevne v rukách a v sídle prvé i posledné slovo, sa vykľuje riadna potvora. Neváha totiž zneužiť svoje krehké zdravie...

Sledujte v piatok, 19. mája, o 22.40!

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie