Zúfalé situácie si žiadajú zúfalé činy. A Nare je zúfalá...

Zúfalé situácie si žiadajú zúfalé činy. A Nare je zúfalá...

Nare s Gedizom sa horúčkovito snažia nájsť spôsob, ako dostať Sancara na slobodu. No jej diabolský otec je pred nimi vždy o krok napred!

Už po prvom Sancarovom (Engin Akyürek) výsluchu je jasné, že situácia je mimoriadne vážna. Prokurátor totiž očividne neverí ničomu, čo Sancar vraví – a vo svetle súčasných dôkazov a výpovedí svedkov sa mu ani nemožno čudovať... Kahraman (Bülent Şakrak) sa voľky-nevoľky musí zmieriť s tým, že veľvyslanec Güven (Erdal Küçükkömürcü) už viac nebude mlčky a pokorne plniť jeho príkazy, ale bude jeho partnerom. Arogantným a pekelne nebezpečným partnerom. Nare (Neslihan Atagül Doğulu) s Gedizom (Uraz Kaygılaroğlu) sú v šoku, keď zistia, kto v skutočnosti po celý čas ťahal z úzadia za nitky. A dočkajú sa, žiaľ, aj ďalšieho, ešte horšieho prekvapenia...

Galéria

Yahya (Doğukan Polat) sa v krízovej situácii opäť zachová ako hysterický úbožiak a slaboch. Len vďaka Melek (Beren Gençalp) dokáže Elvan (Hivda Zizan Alp) aspoň na chvíľku vytesniť ponižovanie od bezcharakternej Dudu (İlayda Ildır). Nare s Gedizom sa horúčkovito snažia nájsť spôsob, ako dostať Sancara na slobodu. No jej diabolský otec je pred nimi vždy o krok napred!

Zlé správy si nájdu cestu kamkoľvek. I do väznice...

Sledujte vo štvrtok, 25. mája, o 22.40!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie