Nezáleží iba na pravde, ale aj na tom, ako si k človeku nájde cestu

Nezáleží iba na pravde, ale aj na tom, ako si k človeku nájde cestu

Mavi sa zoznámi s legendou o holubici. Do príbehu Sancara a Nare ju však, žiaľ, necitlivo zasvätí nesprávna osoba.

Sancara (Engin Akyürek) by zrejme raz-dva prešla dobrá nálada, keby vedel, že jeho krásnu chránenkyňu (Tuba Büyüküstün) sleduje nielen dobrák Kavruk (Edip Tepeli), a navyše na príkaz niekoho blízkeho. Elvan (Hivda Zizan Alp) raní, keď sa arogantná Dudu (İlayda Ildır) bez pozvania drzo dovalí do sídla. No nie je jediná, kto má s tou necitlivou potvorou problém, aj v pani Halise (Gonca Cilasun) by sa krvi nedorezal - hoci z iného dôvodu... Vraví sa, že odvážnemu šťastie praje. Nuž, niečo na tom zrejme bude, pretože sotva sa hrdá Elvan rozhodne prestať sa utápať v sebaľútosti a urobiť niečo pre svoju budúcnosť, zoznámi sa so sympatickým baristom Borom (Ferit Aktuğ)! A krátko nato ešte s niekým... Aby tajomstvo zostalo tajomstvom, Kavruk pred Zehrou (Cemre Öktem) šikovne navedie Melek (Beren Gençalp) na bezpečnejšiu tému. Müge (Esra Kızıldoğan) je znechutená, keď sa z nej veľvyslanec Güven (Erdal Küçükkömürcü) a Kahraman (Bülent Şakrak) tak krátko po bratovej (Uraz Kaygılaroğlu) smrti pokúsia vymámiť jeho podiely.

Galéria

Keď Yahya (Doğukan Polat) opatrne nadhodí, či pred ním už niekoho mala, Dudu na chvíľu zneistie. A potom mu povie presne to, čo potrebuje počuť. No ktovie, možno to nebude stačiť. Keď Ceylan (Gözde Çığacı) začne rodiť, Elvan, Gülsiye (Yağmur Başkurt) a Necdet (Sami Aksu) ju odvedú do nemocnice. Mavi sa zoznámi s legendou o holubici. Do príbehu Sancara a Nare (Neslihan Atagül Doğulu) ju však, žiaľ, necitlivo zasvätí nesprávna osoba.

Nečakaný telefonát obráti Kahramanov život hore nohami. Kvôli testom DNA, na ktorých nenástojí len pani Halise, ale aj budúci otecko, je Dudu po celý čas ako na ihlách...

Sledujte v pondelok, 5. júna, o 22.40!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie