Čo jeden nevidí alebo prehliada, je pre druhého... Krásnym snom.

Čo jeden nevidí alebo prehliada, je pre druhého... Krásnym snom.

Kým sympaťák Bora načúva živelnému rozprávaniu Elvan prakticky o všetkom, len slepý by nevidel, že ňou je absolútne uchvátený.

Všetci zo sídla horúčkovito prehľadávajú blízke i vzdialené okolie v zúfalej snahe nájsť Melek (Beren Gençalp), po ktorej akoby sa zem zľahla. Veľvyslanec Güven (Erdal Küçükkömürcü) sa opäť raz ukáže zo svojej najodpornejšej stránky, keď vnučku postaví pred dilemu, ktorú by nikdy nemalo riešiť žiadne dieťa – chce, aby si vybrala medzi ockom (Engin Akyürek) a mamou (Neslihan Atagül Doğulu). A ešte ju aj bohapusto oklame, len aby dosiahol svoje! Keď Sancar zistí, čo sa deje, temer zošalie od strachu, že o milované dievčatko príde. A nebyť Mavi (Tuba Büyüküstün), ktovie, ako by to všetko napokon dopadlo. Dudu (İlayda Ildır) dobehne minulosť, ktorú sa márne snaží vytesniť od chvíle, keď zistila, že pod srdcom nosí bábätko. Podlý veľvyslanec, žiaľ, akoby chytil druhý dych – keď mu nevyjde plán A, expresne rozbehne plán B. Rovnako sebecký, krutý a zvrátený...

Galéria

Kým sympaťák Bora (Ferit Aktuğ) načúva živelnému rozprávaniu Elvan (Hivda Zizan Alp) prakticky o všetkom, len slepý by nevidel, že ňou je absolútne uchvátený. Sancar je dojatý a veľmi vďačný, keď Mavi úplne spontánne a prirodzene pomôže vystrašenej Melek, akoby to robila každý deň... Dudu začína podliehať hystérii. Müge (Esra Kızıldoğan) sa príde porozprávať s Melek – ako kamarátka, ale aj ako terapeutka.

Nech už si veľvyslanec Güven od rozhovoru s Mavi sľubuje čokoľvek, rozhodne to nedopadne tak, ako si predstavoval.

Sledujte vo štvrtok, 8. júna, o 22.40!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie