Svet zrazu potemnie, keď človek stratí to najvzácnejšie, čo kedy mal...

Svet zrazu potemnie, keď človek stratí to najvzácnejšie, čo kedy mal...

Všetci v sídle sú v šoku, keď im ich milovanú Melek, ktorá sa zo všetkých síl snaží byť statočná a neplakať, zrazu odvedú.

Za iných okolností by Dudu (İlayda Ildır) možno protestovala, no tlačí ju čas a okolnosti, a tak okamžite súhlasí, že sa s Yahyom (Doğukan Polat) vezmú len na úrade. No len ak sa to stane čo najskôr a ak sa po svadbe presťahujú do sídla. Keď pani Halise (Gonca Cilasun) opäť necitlivo prekročí hranicu Sancarovho (Engin Akyürek) osobného priestoru a on sa proti tomu prudko ohradí, jeho nepoučiteľná mama v tom vidí ďalší dôkaz vplyvu „tej ženskej“. Reč je, samozrejme, o Mavi (Tuba Büyüküstün)... Aby zatrpknutý veľvyslanec Güven (Erdal Küçükkömürcü) obral nenávideného Sancara o Melek (Beren Gençalp), neváha použiť akékoľvek zbrane a tromfy. A nejde mu pritom ani tak o dobro vnučky, ako o svoje vlastné! Pani Halise dostane naozaj, naozaj zlú správu... Zákerný podliak Güven opäť nehanebne zneužije maličkú Melek a jej trápenie. Milenec Dudu raz-dva pochopí, prečo sa mu jeho bývalá tak urputne vyhýba a prečo sa zrazu tak hrnie do svadby. Akoby už všetkého toho trápenia nebolo dosť, do sídla na Güvenov popud za asistencie polície príde sociálka. Vo chvíli, keď sa ich cesty musia rozísť, si Sancar a Mavi uvedomia, že už nie sú len priatelia...

Galéria

Všetci v sídle sú v hlbokom šoku, keď im ich milovanú Melek, ktorá sa zo všetkých síl snaží byť statočná a neplakať, úrady zrazu odvedú. Müge (Esra Kızıldoğan) je z nečakaného vývoja situácie zdesená. Obzvlášť preto, že v Güvenových plánoch tiež nevedomky zohrala istú kľúčovú rolu... Stretnutie s právnikom Sancara ešte viac vykoľají a zarmúti. No prebudí v ňom aj novú bojovnosť!

Mavi si nemôže pomôcť. Veľký strach o Sancara a Melek ju prinútia prehodnotiť svoje rozhodnutie a konať...

Sledujte v piatok, 9. júna, o 22.40!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie