Zachránené životy: 180. a 181. epizóda

Zachránené životy: 180. a 181. epizóda
Zdroj: ATV

Všetkým v súdnej sieni behá mráz po chrbte, keď Esma predloží ako dôkaz obžaloby proti Gencovi záznam Zeynepinej smutnej výpovede...

Tahir (Ulaş Tuna Astepe) s Alim (Temmuz Gürkan Karaca) neúnavne prečesávajú les v snahe nájsť Ferhata (Ali Ersan Duru) skôr, než už ich zdrvenému priateľovi a jeho zajatcovi (Ugur Çavusoglu) nepomôže ani svätená voda! Hazan (Gülper Özdemir) je rozpoltená ako ešte nikdy – jedna jej časť sa úpenlivo modlí, aby Ferhat nezaťažil svoju dušu hrdelným hriechom kvôli tomu ľudskému odpadu menom Genco, tá druhá zase, aby toho podliaka zniesol zo sveta... Pani Saniye (Nurşim Demir Murat) sa, žiaľ, v istom zmysle vráti do starých koľají, takže Nefes (İrem Helvacıoğlu) a Asiye (Öykü Gürman) sa musia obrniť veľkou trpezlivosťou, aby ustáli jej večné lamentovanie, horekovanie a výčitky... Fatih (Furkan Aksoy) je veľmi smutný, keď sa dozvie, že Berrak (İlayda Çevik) je zasnúbená. Pochopí, že táto kapitola jeho života sa definitívne zatvára. Muratovi (Cem Kenar), ktorý je podľa neho v úplne inej situácii preto radí, aby čo najskôr odcestoval za Nazar (Çağla Özavcı) a aby si konečne pohovorili o tom, čo a ako ďalej – a či vôbec... Mercan (Belfu Benian) sa na veľkú radosť Cemila (Hilmi Özçelik) a Türkan (Nalan Kuruçim) vráti domov. Melek (Asya Kasap) nechápe (a ani nechce), ako môže byť jej mama (Ayten Soykök) stále taká zaslepená, keď ide o Genca. Nečudo, že by bola najradšej, keby si Ferhat toho sviniara poriadne podal! Mustafa (Sinan Tuzcu) má pred sebou ďalšiu neľahkú úlohu – nájsť spôsob, ako zachrániť rodinný podnik. Ukáže sa totiž, že obrovskú škodu, ktorú Genco spôsobil Kaleliovcom potopením ich najlepšej lode, im poisťovňa nepreplatí... Aj keď Hazan vlastne ani nevie prečo, nedokáže prestať myslieť na žiaľ, zúfalstvo a beznádej vo Ferhatovej tvári, keď zistil, že jeho prvá láska je mŕtva. Türkan je rozhodnutá zabrániť svadbe Mercan a Gencovho syna Tarıka (Beran Soysal) za každú cenu. Aj keby ju mal manžel znova udrieť ako dnes, keď zistil, čo má v pláne. Aj keby ju mal hoc aj ubiť na smrť! Netuší, že ten prekliaty mladík, ktorý je v mnohých ohľadoch kópiou svojho zvráteného otca, práve dorazil k Čiernemu moru. Nanešťastie to však netuší ani žena, ktorou je ten úbožiak priam chorobne posadnutý... Jeho nevlastná sestra Hazan!

Dobrá duša Hülya (Funda Eskioğlu) urobí veľkú chybu, keď Tarıkovi povie, že jeho otca niekto uniesol. A aj to, kto... Keď Tahir s Alim Ferhata konečne nájdu, hoci sa zdá, že presvedčiť ho, aby prenechal Genca spravodlivosti, je zhola nemožné, napokon to predsa len urobí. Presnejšie, vráti toho diabla domov. Trochu „pokrčeného“, ale živého. A ešte nebezpečnejšieho než kedykoľvek predtým, o čom sa Tarık presvedčí na vlastnej koži, keď ho zúrivý otec namiesto bozku, objatia či aspoň potľapkania po chrbte na privítanie temer uškrtí! Všetkým v súdnej sieni behá mráz po chrbte, keď Esma (Duygu Üstünbaş) predloží ako dôkaz obžaloby proti Gencovi záznam Zeynepinej (Sinem Reyhan Kıroğlu) smutnej výpovede... Teda, všetkým okrem toho diabla, na ktorého sú, žiaľ, zjavne všetci jeho nepriatelia, odporcovia i obete prikrátki. Vrátane kľúčovej svedkyne Hazan.

Nefes vydesí, keď sa jej telefonát s Hazan vracajúcou sa neskoro v noci domov náhle preruší - a posledné, čo začuje... Je Tarıkovo meno!

Sledujte v piatok, 3. februára, o 22.30!

Galéria

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie