Zachránené životy: 186. a 187. epizóda

Zachránené životy: 186. a 187. epizóda
Zdroj: ATV

Tarıka temer rozdrapí od jedu, keď znova uvidí Hazan rozprávať sa s Ferhatom. A tak, pološialený od žiarlivosti, vyprovokuje bitku!

Hoci to spočiatku vôbec nevyzeralo nádejne - a hoci Asiye (Öykü Gürman) nie je včerajšia a tuší, že sa niečo chystá -, Nefes (İrem Helvacıoğlu) sa napokon predsa len podarí švagrinku presvedčiť, aby si s ňou a Tahirom (Ulaş Tuna Astepe) večer vyšla do spoločnosti. Fatih (Furkan Aksoy) dá zase medzičasom vedieť Mustafovi (Sinan Tuzcu) – čo môže byť buď ten najlepší, alebo naopak, najhorší nápad, aký jeho dobromyseľní bratia kedy mali... Pri pohľade na bezmocnosť a zúfalstvo v Nilüferiných (Ayten Soykök) prázdnych očiach sa nešťastná Melek (Asya Kasap) usedavo rozplače. Chce späť svoju mamu, nechce o ňu prísť! A zdá sa, že dcérine emotívne slová tentoraz konečne prenikli aj cez obranný pancier Nilüferinej neustálej liekovej otupenosti, pretože keď jej večer Hülya (Funda Eskioğlu) prinesie lieky, ktorými ju na Gencov (Ugur Çavusoglu) príkaz udržiava poddajnú a nekonfliktnú, Nilüfer iba predstiera, že si ich berie... Keď sa Mustafovi po nečakaných ťažkostiach naveľa-naveľa podarí dostať sa do spoločnosti, temer ho vystrie, keď svoju krásnu manželku opäť uvidí v spoločnosti iného muža – a dupľom, pretože znova ide o Aslana (Fahri Öztezcan), kvôli ktorému sa tak fatálne rozhádali naposledy! Hazan (Gülper Özdemir) poteší zistenie, že si Ferhat (Ali Ersan Duru) robí starosti o jej bezpečie a prišiel ju i napriek neskorej nočnej hodine skontrolovať, a tak ho pozve na čaj. Tak trochu z vďačnosti, no tiež preto, lebo sa s niekým potrebuje zúfalo porozprávať. S niekým, kto jej rozumie... Nefes a Tahirovi neostáva nič iné len po celý Čas tŕpnuť, či sa Mustafa dokáže ovládnuť a zo žiarlivosti neurobí nejakú neodpustiteľnú šialenosť. Nech už si šialenec Tarık (Beran Soysal) sľuboval čokoľvek, keď uprostred noci nepozvaný dokvitne k Hazan s kyticou, dočká sa poriadneho prekvapenia! Spočiatku všetci hostia (no neskôr už len hŕstka vytrvalcov) neveriacky sledujú priam nekonečný tanečný súboj mužov súťažiacich o prestíž a priazeň dám ich srdca, ktorému kraľujú bratia Kaleliovci...

Keď hnev a pocit ublíženia napokon zákonite vystrieda ľútosť, Asiye sa konečne dokáže vyplakať. A s trochou šťastia sa jej možno konečne i trochu uľaví... Nepoučiteľný Cemil (Hilmi Özçelik), žiaľ, opäť uverí potenciálnemu svatovi. Keď Hazan nájde na verande Ferhatovu peňaženku, je v pokušení zistiť, čo stojí v starom ošúchanom liste, ktorý preňho očividne veľa znamená. No odolá... Melek je prešťastná, že jej mama je znova taká ako kedysi – že jej už nie je všetko jedno a že sa môžu jedna o druhú oprieť a dokonca spolu tajne plánovať nový život, ďaleko od Genca. Tarıka temer rozdrapí od jedu, keď znova uvidí Hazan rozprávať sa s Ferhatom. A tak, pološialený od žiarlivosti, vyprovokuje bitku! A k bitke sa schyľuje aj u Kaleliovcov, keď sa krátko nato, ako krízová rodinná rada Mustafovi oznámi svoje rozhodnutie ohľadom Asiye, na scéne objaví Aslan!

Nielen Esmu (Duygu Üstünbaş) a Aliho (Temmuz Gürkan Karaca) rozhnevajú sfalšované výsledky testov DNA. Ranený Ferhat je taký zaslepený zúrivosťou, že ak sa nestane nejaký zázrak... Stane sa z neho vrah.

Sledujte v stredu, 8. februára, o 22.30!

Galéria

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie