Zachránené životy: 200. a 201. epizóda

Zachránené životy: 200. a 201. epizóda

Je to ako začarované – sotva si znepokojený Ferhat stihne s Hazan vymeniť pár slov, na scéne sa opäť objaví provokatér Tarık!

V hneve jej to zrejme vôbec nenapadlo, no návratom do domu, ktorý je pre ňu viac väzením ako domovom, Melek (Asya Kasap) vytrestá viac seba ako kohokoľvek iného. Ferhata (Ali Ersan Duru) totálne rozhodí Hazanino (Gülper Özdemir) rozhodnutie vrátiť sa do Gencovej (Ugur Çavusoglu) vily - aby sestre dokázala, že sa na ňu môže spoľahnúť a aby si znova získala jej dôveru. Má strach, že sa pôvabnej mladej učiteľke, ktorá sa mu dostáva pod kožu každým dňom viac a viac niečo stane a on ju nebude môcť ochrániť... Keď sa Muratovi (Cem Kenar) pod rúškom noci podarí ujsť prenasledovateľom, zamieri rovno domov, do Trabzonu. Keď Nilüfer (Ayten Soykök) zistí, že jej manžel drží jej mladšiu dcéru pod zámkom, zmobilizuje posledné zvyšky síl a s krikom vbehne do jeho pracovne – v naivnej nádeji, že ho prinúti pustiť ju k Melek. Dopadne to, žiaľ, presne tak, ako sa (vzhľadom na okolnosti a jeho povahu) dalo očakávať. Netrvá dlho a pekelne nebezpeční chlapi, s ktorými si to Murat v Istanbule rozhádzal, zistia, kde ho hľadať... Na Gencovu zlosť sa Tarık (Beran Soysal) až nezdravo teší z toho, že oddnes budú s Hazan opäť žiť pod rovnakou strechou. Po rozhovore s Fikretom (Erdal Cindoruk) si Ferhat uvedomí, že možno skutočne potrebuje pomoc, aby pochopil, prečo Hazan koná tak, ako koná, čím ho privádza do šialenstva. Koniec koncov, Tahir (Ulaş Tuna Astepe) je jeden z jeho najbližších priateľov a on o jeho a Nefesinom (İrem Helvacıoğlu) príbehu, o ktorom všetci hovoria, vie žalostne málo. Fatih (Furkan Aksoy) je úprimne zdesený, keď po takom dlhom čase konečne opäť stretne svoje problémové dvojča. Už na prvý pohľad je totiž zrejmé, že zase lieta v nejakých problémoch! Melek to sestre očividne vôbec nemieni uľahčiť. Práve naopak – len si na nej vybije všetku nahromadenú zlosť a frustráciu. Ďalšie rande s Mercan (Belfu Benian) Tarıka iba utvrdí v tom, že ženu ako ona ešte nikdy nestretol. Nechápe však, prečo ho tak rozčuľuje, že jej je ľahostajný...

Hazan sa zo všetkých síl snaží opäť v mame prebudiť chuť žiť a bojovať. Bolestne si uvedomuje, že bez nej s tvrdohlavou Melek ani nepohne. Muratova smutná spoveď o neradostnom živote v Istanbule láme Tahirovi srdce. A keď pochopí, s akými nebezpečnými ľuďmi sa jeho brat zaplietol, okamžite zavolá Alimu (Temmuz Gürkan Karaca). Netuší, žiaľ, že tie zvery už dorazili k Čiernemu moru - aby kruté hrozby ich vodcu premenili na realitu! Nefes a Asiye (Öykü Gürman) stačí jediný pohľad na Mustafu (Sinan Tuzcu) s Fatihom a pochopia, že je zle. V skutočnosti je to však ešte oveľa, oveľa horšie... Je to ako začarované – sotva si znepokojený Ferhat stihne s Hazan vymeniť pár slov, na scéne sa opäť objaví provokatér Tarık.

Rozhovor s ustarosteným Fikretom Tahirove obavy ešte znásobí. Atmosféra pri stole počas prvej spoločnej večere Dağdevirenovcov a Tamarovcov je hustejšia než prekliata londýnska hmla!

Sledujte v piatok, 17. februára, o 22.25!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie