Najšokujúcejší pár zo Zámeny manželiek: Takto žijú dnes

Najšokujúcejší pár zo Zámeny manželiek: Takto žijú dnes

Stále sú spolu a veľa sa toho zmenilo.

Marian (51) a Iva (23) sú zrejme najdiskutovanejším párom v histórií Zámeny manželiek. Manželia prekvapili Slovensko aj Česko svojím príbehom lásky. Je medzi nimi takmer 30-ročný vekový rozdiel a Iva prvýkrát otehotnela, keď mala 15 rokov.

Šokujúce boli aj podmienky, v ktorých žili, no napriek všetkým životným okolnostiam ich evidentne spája veľká láska, pretože sú stále spolu a tešia sa z dvoch dcér.

Blesk.cz priniesol s manželmi rozhovor, v ktorom prezradili, ako sa dnes majú a čo robia. Dvojica sa snaží preraziť na TikToku, kde sa nakrúcajú a prihovárajú ľuďom.

@ivazvymeny

Věk je jenom číslo - Pavel Callta

„Máme sa viac-menej dobre. Samozrejme, nejaké problémy sú, ako všade. Jedna dcéra už má sedem rokov, chodí do prvej triedy a celkom jej to ide. Najviac jej ide matematika a český jazyk. Písanie jej ide dobre, horšie je to s čítaním. Inak je dobrá gymnastka a ešte jej ide kreslenie,“ prezradil Marian o Dominike, ktorá bola taktiež súčasťou nakrúcania reality šou. Mladšia dcéra Anetka (4) sa narodila až dva roky po natáčaní.

Rodina sa presťahovala, dcéry majú každá svoju izbu a všetci sa snažia viac dbať na poriadok a upratovanie, nie, ako to bolo v čase nakrúcania. Pracovník v pivovare sa podľa vlastných slov snaží rodine dopriať. V septembri si užili dovolenku v Tunise, na ktorú si však museli aj požičať. „Požičali sme si z banky. Nechali sme tam veľa peňazí, ale neľutujem toho, deti si to užili. Ja slušne zarábam a manželka taktiež pracujem v jednej firme,“ priznal.

@ivazvymeny

Tunisko 2022

původní zvuk - Iva z výměny

Pozrite si, ako to vyzeralo na stretnutí dvoch rodín v relácii Zámena manželiek:

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie