Lucie zo Zámeny manželiek je už vo väzení. Toto stihla povedať do kamery

Lucie zo Zámeny manželiek je už vo väzení. Toto stihla povedať do kamery

Namiesto za deťmi plakala za mužom, ktorého obvinila z hrozného činu.

O tom, že kontroverzná Lucie Navrátilová z českej verzie Zámeny manželiek, ide do väzenia, sme už informovali. Sama sa s tým zverila na sociálnej sieti. Mama ôsmich detí putuje do väzenia na 50 dní. Portál eXtra.cz ju odchytil krátko pred jej nástupom pred väznicou Praha - Ruzyně. 

Lucie sa pred kamerami rozplakala, že nevie čo ju čaká. Do väzenia ísť nemusela, keby zaplatila peňažný trest vo výške päť tisíc českých korún. Dostala ho za nebezpečné vyhrážanie sa. 

"Vyhrážala som sa jednému týpkovi cez sms-ky. Povedala som mu, že mu odrežem hlavu, ale pri tom to tak nebolo. On to na mňa zahral. Potom ma zobrali policajti a potom to šlo pred súd. Mala som rok na to, aby som to splatila," povedala a dodala, že keďže tak neurobila, tak nastúpi dobrovoľne do väzenia. Z Ruzyně by sa rada premiestnila do väznice v Drahoniciach, ale má krátky trest, tak je možné, že jej to neumožnia. Ako to vo väzení chodí, jej vysvetlil manžel Michal, ktorý v minulosti sedel za vraždu. 

Za deťmi neplakala

Lucie prišla pred väznicu sama. Nebol s ňou ani manžel, ani deti. "Vo vzťahu s manželom sa mi darí tak napol," priznala. Jej partner Michal má ešte jednu priateľku a tej poslala Lucie spred väznice odkaz. "Ak si Adéla myslí, že vyhrala, tak nevyhrala, pretože Michal ma stále miluje a tú rodinu tu stále má," povedala. 

Prečo ju ale manžel, za ktorými plakala v minulosti ho obvinila z toho, že zneužil jej 10-ročnú dcéru, neprišiel odprevadiť? Vraj bol v práci, povedala pre eXtra.cz. Dvojica sa ale nerozlúčila ani doma, pretože sa posledné dni len hádali. A tak to vyzeralo od začiatku ich vzťahu. V minulosti zverejnila matka ôsmich detí, z ktorých štyri jej odobrala sociálka, na sociálnej sieti fotku, pod ktorú napísala, ako vlastnú manželku bezdôvodne vyhodil na ulicu. 

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie