Zaľúbená až po uši: Moma priznala nový vzťah, toto je jej vyvolený

11. 08 2020 12:00 | nb
Moma
Moma Foto: Instagram/martinahornakova

Moma bola dlho single, teraz ju "hejteri" obvinili, že je s novým frajerom pre peniaze.

Úspešná slovenská youtuberka Martina Horňáková alias Moma sa dostala do povedomia okrem tvorby videí aj vzťahom s youtuberom Petrom Altofom alias Expl0itedom. Mladej láske však odzvonilo a blondínka sa po rozchode naplno sústredila na svoju prácu a sebarozvoj.

Vo svojich videách veľa hovorila o tom, akými zmenami v súkromí prechádza a učila sa byť šťastná sama so sebou. Hoci to bol náročný proces, Moma ustála aj náročné výzvy

TIP NA ČLÁNOK: Prvá spoločná dovolenka s malou Bellou. Gáboríkovci si užívajú na jachte

Najnovšie je po dlhej dobe šťastne zadaná. Jej vyvoleným je Lukáš, pri ktorom srší šťastím a zaľúbenosťou. Obaja už zverejňujú spoločné fotky na sociálnych sieťach a prišiel čas, kedy Moma prehovorila o vzťahu aj vo videu.

„Nechcem pôsobiť prehrotene zamilovane, ale pokojne by som mohla povedať, že je to jedna z naj vecí, ktoré sa mi stali,“ hovorí. S Lukášom o sebe vedeli už dva roky, no intenzívne si začali písať až po tom, čo na jednej párty prerozprávali celú noc. Fanúšikov však zaujíma nielen nový frajer, ale aj ten bývalý.

„S Explom máme v pohode vzťah, stále sa bavíme, ale on má veľa práce a ja mám nový vzťah, takže nevidím dôvod, aby som hrotila stretávanie s bývalým,“ vysvetlila Moma.

TIP NA ČLÁNOK: Stačila jediná fotka a fanúšikovia šalejú. Speváčka Pink pobláznila internet

Karanténa jej prospela. „Spomalila som a dalo mi to silnejšie puto v mojom novom vzťahu, keďže ako sme sa dali dokopy, tak sa začala karanténa,“ hovorí. Ľudia jej údajne píšu, že je s novým priateľom pre peniaze a kritizujú to, že je mladší. Moma zareagovala aj na kritiku.

„V živote nikdy som za žiadnym vzťahom nehľadala nič iné ako lásku. Úprimne vám poviem, že keby mi išlo o peniaze, tak by som si to zariadila úplne inak. Ale to nie je môj prípad, byť s niekým pre peniaze by mi nezaručilo šťastie a ja potrebujem byť hlavne šťastná.“

Vyjadrila sa aj k vekovému rozdielu. „Keby ho ľudia spoznali, nezistili by, že má devätnásť. Lukáš patrí medzi najvyspelejších chalanov, akých poznám a to mám vo svojom okolí aj starších,“ hovorí vyrovnane. Na to, že jej vzťahy sú v podstate verejné, je zvyknutá. Názor druhých ju však nezaujíma, veď momentálne prežíva jedno zo svojich najlepších období.

Momin pohľad hovorí za všetko:

Zdroj: Instagram/slims420

Spoločnými fotkami vzbudzujú veľa pozornosti:

Zdroj: Instagram/martinahornakova

Zdroj: Instagram/martinahornakova

Moma o novom vzťahu hovorila medzitým, ako si robila mejkap:


TIP NA ČLÁNOK: Moderátor šokoval priznaním: Boj s onkologickým ochorením